UDOSTĘPNIJ

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Suski jest absolutnie przerażony zachowaniem parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej, którzy według niego zachowują się jak chuligani. Z kolei Sławomir Nitras przekonuje, że poseł Suski to przestępca. 

Suski skarży się, że według niego, opozycja przekształciła się w opozycję chuligańską, która kłamie, grozi i bije.

Opozycja totalna przekształciła się w opozycję chuligańską. Posługują się kłamstwami, groźbami, a teraz także przemocą – komentuje Suski.

– To jest coś niebywałego, blokować wyjście z Sejmu premierowi rządu i kilku ministrom. Rozwrzeszczani napastnicy filmowali całe zajście, wkładając nam nawet telefon prosto w twarz, głośno krzyczeli a nawet skandowali, że uciekamy. Wcześniej Nitras groził mi, kiedy poszedłem na salę, zapraszać posłów na posiedzenie do Sali Kolumnowej, że „może dać mi w mordę”. Najpierw była groźba, potem wykonanie – mówił Suski.

– W nocy około godziny 2:00 pod gabinetem marszałka Sejmu zgromadziła się agresywna grupa posłów głównie z PO. Kiedy wychodziliśmy, zastawiali możliwości przejścia. Wtedy ktoś podobny do posła Szczerby, zresztą aktywnego uczestnika napaści, wtargnął we mnie. Do ataku na mnie z tyłu, przyznał się poseł PO Paweł Olszewski. To on od wczoraj dumnie twierdzi, że mnie przewrócił na marmurową posadzkę – dodał.

Z kolei Sławomir Nitras chodzi po Sejmie i nagrywa wszystko co się dzieje z racji tego, iż w budynku nie ma dziennikarzy. Poseł PO nazwał Suskiego przestępcą.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKontrowersje wokół ekipy Trumpa. Przyjaciel Putina zostanie szefem amerykańskiej dyplomacji
Następny artykułDzieci Żołnierzy Wyklętych w obronie rządu
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również