UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/Onet Rano

Po odejściu Artura Andrusa z Trzeciego Programu Polskiego Radia w mediach zawrzało. Jedną z osób, które zabrały głos w tej sprawie, jest także Maciej Stuhr. Tak ostrych słów nikt się nie spodziewał.

Artur Andrus stanął przed wyborem. Albo zrezygnuje z udziału w programie TVN „Szkło kontaktowe”, z którym jest związany od 2005 roku, albo odejdzie z popularnej radiowej Trójki. Podjął decyzję, że rezygnuje z publicznej rozgłośni, w której występował od 1994 roku, a zostaje w TVN.

Sytuację tę skomentował Maciej Stuhr na Facebooku. W niezwykle emocjonalnym wpisie zarzucił obecnej władzy winę za odejście Andrusa z radia. Stwierdził, że nie może dłużej słuchać tego radia, chociaż jest mu z tego powodu bardzo przykro.

– Artur Andrus w efekcie Dobrej Zmiany odchodzi z Trójki… To już kolejny legendarny dziennikarz tej stacji. O ile zmiany w Telewizji Polskiej obeszły mnie teoretycznie, gdyż od paru lat nie mam telewizora, o tyle, jako trójkowicz od dziesięcioleci, czuję się jakby mi kto obcy po domu chodził. Chyba mi się już miarka przebrała i z bólem muszę napisać: przerzucam się na inną stację – napisał Stuhr. – To cholernie smutna decyzja, bo wciąż kocham Wojtka Manna, Siestę, Magiel Wagli, LP3, 3 Kwadranse Jazzu do potęgi, Piotra Kaczkowskiego, Baszkę, Barona, i wielu innych. Ale nie. Nie da rady – dodał.

Apel do fanów

Maciej Stuhr zaapelował także do swoich fanów. Stwierdził, że wśród czytelników jego profilu na Facebooku z pewnością są także „zwolennicy Dobrej Zmiany”. I ich poprosił o nietypową rzecz.

– Czy możecie Państwo dokończyć takie zdanie: „Dziś Trójka jest lepszym radiem niż dwa lata temu, bo…”? Proszę wpisywać w komentarzach. Jest to prośba serio – podkreślił aktor.

Ten wpis z pewnością nie spodoba się kierownictwu partii rządzącej, a tym bardziej sąsiadowi aktora z tej samej dzielnicy – Jarosławowi Kaczyńskiemu. W ten sposób bowiem popularny aktor zniechęca do PiS-u coraz większą liczbę ludzi.

fot. facebook.com/MaciekStuhr

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Oto najlepsze filmy lat 90.! Który budzi w tobie najlepsze wspomnienia?


Po czym poznać, że jesteś wyjątkowo inteligentny? Oto 10 cech!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również