UDOSTĘPNIJ

Zbliża się 11 listopada i Marsz Niepodległości. Dziś wieczorem zhakowana została strona prowadzona przez narodowców.

Analizując grafikę, która wyświetla się po wejściu na adres marszniepodleglosci.pl domniemywać można, iż za hakerskim atakiem stoi czytelnik lub ktoś związany ze stroną gnwp.eu, prowadzoną przez antyfaszystów.

Po wejściu na portal narodowców wyświetla się pytanie, czy nadal nie potrafią zabezpieczyć serwerów. Oprócz grafiki na stronie pojawia się czat.

Przypominamy, że narodowcy jak co roku będą maszerować 11 listopada, a ich przeciwnicy trzy dni wcześniej.

haker1

 

 

19 KOMENTARZY

 1. ale niestety przejawiaja wiele z faszystowskich zachowan. to tak jak z krypto gejami ponoc wiekszosc ludzi ktorzy sa homofobami ma rowniez sklonnosci homoseksualne ;)

 2. ale niestety przejawiaja wiele z faszystowskich zachowan. to tak jak z krypto gejami ponoc wiekszosc ludzi ktorzy sa homofobami ma rowniez sklonnosci homoseksualne ;)

 3. Ciekawe jest też to, że ~100% lewaków nie wie co to jest faszyzm. Ciekawe jest to, że każda próba wezwania ich do dyskusji kończy się wyzwaniem od faszystowskich-nazi-katolo-homofobów żyjących w "ciemnogrodzie ". Ciekawe jest to, że słownik przeciętnego lewaka składa się ze słów : homofob, faszysta, katol, prawak(rzadkie, ale się zdarza), opresja, nazista, hitlerowiec… i niewiele innych. Fajne jest to, że niemal każdy lewak jest człowiekiem, który wyżej sra niż ma. (biedni i pokrzywdzeni muszą wyładować swój gniew, wina nie ma prawa leżeć po ich stronie…) Jeszcze jedna moja obserwacja. Ludzie popierający taką skrajną lewicę jest albo z wykształceniem średnim… albo po studiach humanistycznych. (przynajmniej ja tak obserwuję)

 4. Kate Wu ,To są jakieś brednie opowiadane właśnie przez te całe pedalskie lobby. Ja mam to wszystko gdzieś, ale trzymając się tej kretyńskiej logiki to każdy kto stwierdzi, że gó*no jest obrzydliwe ma ochotę podświadomie je zjeść.

 5. Mariusz Bielenin Ej, ej… nie zrozumiałeś mnie dobrze. Tutaj mam obserwację, że jak weźmiesz grupę lewaczków, to masz x%(kilkadziesiąt<x<100) szansy, że masz humanistę. Więc chciałem skonstruować takie zdanie:
  Nie każdy humanista jest lewakiem(bo nie znam statystyk rozkładu lewaków wśród wszystkich humanistów, co nie?), ale spora część lewaków jest humanistami [bo spotykam jakąś określoną grupę osób z poglądami L lub P(albo jakieś kombinacje tych stron) i zauważam, że spora część z nich to humaniści.]
  Takie małe sprostowanie.

  A tak trochę odbiegłem od tematu artykułu i robię tu offtop.
  To rzucę opinią.

  Jak wam się wydaje?
  Atak zrobiony przez prawdziwych specjalistów, czy też jakiś/jakieś dzieciak/dzieciaki dorwał/y skrypt i się dobrze bawił/y?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ