UDOSTĘPNIJ

Kandydat na prezydenta RP Korwin-Mikke został kolejną ofiarą wirtualnej wojny na podbieranie sobie domen internetowych. Strona korwin.pl przekierowuje na fanpage rywala w prezydenckim boju.

Po wpisaniu adresu korwin.pl użytkownik internetu zostaje przekierowany na oficjalną stronę facebookową Ruchu Narodowego.

Przed chwilą pisaliśmy, że strona kukiz.pl przekierowuje na stronę Andrzeja Dudy.

Wcześniej problemy miał sam Duda gdy domena z jego hasłem wyborczym przyszloscmanaimiepolska.pl przekierowywała na stronę Platformy Obywatelskiej. Częścią wojny wirtualnej między Dudą a Komorowskim były też dwie domeny polskaradykalna.pl i polskaracjonalna.pl – pierwsza przekierowywała na stronę Dudy, druga na Komorowskiego.

Największy kłopot związany z wirtualną bitwą na domeny ma chyba jednak Janusz Palikot, którego domena palikot.eu przekierowuje do strony Słownika Języka Polskiego poświęconej wulgarnemu słowu „g*wno”, o czym pisaliśmy TUTAJ.

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułStrona Kukiza odsyła do oficjalnej strony Andrzeja Dudy
Następny artykułŚwiadomość polityczna Polaków na poziomie ameby to owoc upolitycznionych mediów
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również