UDOSTĘPNIJ

Kamera więziennego monitoringu zarejestrowała niecodzienne wydarzenia. Strażnik pilnujący czekających na proces więźniów dostał zawału. Więźniowie natychmiast wyważyli kraty i to co zrobili później zaskoczyło wszystkich. 

W jednym z więzień w Teksasie kamery uchwyciły niesamowitą sytuację. Pilnujący samotnie więźniów czekających na proces strażnik stracił przytomność i osunął się na ziemię.

Można by się spodziewać, że więźniowie wykorzystają okazję, by zbiec (strażnik miał przy sobie broń i klucze) jednak narażając swoje bezpieczeństwo (inni strażnicy mogli to odebrać jako próbę ucieczki i użyć broni) wyważyli kraty oddzielające ich od umierającego strażnika i krzykami wezwali pomoc.

Wreszcie do pomieszczenia wbiegło dwóch innych strażników, którzy początkowo nie wiedzieli o co chodzi. Zagonili więźniów do celi i rozpoczęli akcję reanimacyjną.

Więźniowie po publikacji w mediach nagrania z monitoringu stali się lokalnymi bohaterami. Pytani przez media dlaczego to zrobili, odpowiedzieli, że strażnik, który wymagał natychmiastowej pomocy jest dobrym człowiekiem i ratuje innym ludziom życie więc pomoc mu się należała.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMłodzi Ukraińcy apelują do Polaków: My Wam przebaczamy, nam też przebaczcie (video)
Następny artykułBandyci wykorzystują popularną grę do napadów
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również