UDOSTĘPNIJ

Istną masakrę przeżył 20-latek ze Szczecinka. Zdarzenie miało miejsce 3 października na Placu Wolności. Chłopak na szczęście zdołał w porę włączyć dyktafon i uwiecznić dźwięk z interwencji strażników miejskich.

– Wieczorem na placu Wolności siedzieliśmy z kolegami na ławce – relacjonuje portalowi temat.net 20-latek (nazwisko do wiadomości redakcji). – Podjechał do nas radiowóz Straży Miejskiej. Funkcjonariusze zażądali od nas dokumentów. Koledzy mieli, ja nie, ale podałem dane zgodnie z prawdą. Nie wiedzieć czemu strażnicy zażądali, bym wsiadł do radiowozu.

– Wcześniej chcieli też, bym podpisał jakieś dokumenty. Koledzy zaczęli głośno zadawać pytania dlaczego, za co, itp. Ja też próbowałem uzyskać od strażników odpowiedź, skąd ich nagła interwencja w stosunku do mojej osoby. Zostałem wepchnięty do radiowozu i pojechaliśmy. – dodaje.

Strażnicy miejscy podczas rzekomej jazdy na policję zmuszali 20-latka do podpisania dokumentów z zeznaniami. Gdy 3-krotnie odmawiał używali przeciwko niemu gazu. Chłopak został brutalnie skopany oraz pobity pałką. 20-latek wymiotował i kasłał, lecz nie zniechęciło to strażników miejskich, którzy mimo wszystko tłukli go i gazowali.  \

Komendant lokalnej Straży Miejskiej Grzegorz Grondys twierdzi, że patrol podjął interwencję w stosunku do grupy osób zakłócającej spokój i porządek publiczny. Najbardziej agresywny chłopak miał ubliżać strażnikowi i nie stosował się do wydawanych poleceń. Został obezwładniony i umieszczony w radiowozie. Podczas przewożenia uderzał głową w ściany pojazdu i został przewieziony na badania.

Komendant twierdzi, że prowadzi śledztwo. Jeśli okaże się, że strażnicy przekroczyli swoje uprawnienia, będą surowo ukarani. Po odsłuchaniu załączonego poniżej materiału komendant nie powinien mieć wątpliwości.

Osobom niepełnoletnim odradzamy słuchanie materiału (nagranie dźwiękowe od 1:10).

459 KOMENTARZY

 1. JEŻELI jest to prawdziwe nagranie to myślę, że odpowiednią reakcją jest wzięcie około 50 koktajli mołotowa i rozpierd*****e budynku rządu. Tylko trzeba to zrobić tak żeby wiedzieli że to koniec ich pierdo****a.

 2. Co za kurwy jebane.Nie od dziś wiadomo,że funkcjonariusze wykorzystują to że mają blaszkę i są nie nietykalni.Sama niestety byłam świadkiem.Dlatego ja swojemu dziecku nie będe wciskała bajeczek o dobrych policjantach(straży miejskiej) ;/

 3. Dlatego ja jestem za posiadaniem broni palnej. Gdyby tacy bandyci z oryginalną naszywką "straż miejska" wiedzieli że goście mogą mieć broń to by nie czuli się tak pewnie. Mafia w mundurach, Mogą pałować i gazować każdego bezkarnie za pieniądze podatników.

 4. Najlepsze lekarstwo to złapać takich dwóch Strażników, wywieść do lasu i torturować przez dwa czy trzy dni, oczywiście bez jedzenia i wody, ciąć skórę, przypalać, powyrywać paznokcie, jaja podłączyć pod akumulator itp.
  Po takich dwóch czy trzech dniach napewno więcej by czegoś takiego nie zrobili.
  Przemoc za przemoc ! Tym bardziej jeśli chodzi o niewinnych ludzi, którzy dostają w twarz za nic jak ten 20-latek.
  Szkoda mi chłopaka…

 5. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 6. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 7. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 8. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 9. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 10. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 11. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 12. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 13. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 14. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 15. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 16. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 17. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 18. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 19. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 20. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 21. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 22. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 23. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 24. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 25. Większość SM i duża ilość policjantów to sukinsyny, ale jeżeli będzie się wychowywało dzieci na pokolenie HWDP itd. to też tragedia tylko w drugą stronę. Straż miejska powinna zostać usunięta, a do policji powinni bardziej selekcjonować rekrutów.

 26. nie ma jak wymuszanie zeznan! podpiszesz? nie??? to gazem… podpiszesz? nie??? to palka, banda debili a na czele ich stoi komendant Grzegorz Grondys… moze pan odpowie panie pseudo komendancie,w ktorym momencie uderzal glowa w sciany radiowozu???? slychac tylko wymuszanie zeznan i uzycie NIEUZASADNIONEGO!!! przymusu bezposredniego!! a za stawanie w obronie tych sadystow w mundurach powinno sie tego nieudacznika zdymisjonowac a nie dawac mu pensje z naszych podatkow!!! jestem za rozwiazaniem strazy miejskiej a fundusze tych nieudacznikow przekazac policji napewno spozytkuja to odpowiednio

 27. Teraz tych dwóch bydlaków ze straży wiejskiej powinni też skopać , potem się dziwicie dla czego nie mają do was szacunku ? Jak można mieć szacunek do takich trolli we dwóch na jednego banda nierobów. Pan szanowny komendant powinien być zwolniony dyscyplinarnie bez odprawy! Skoro jest odpowiedzialny za swoich ludzi i toleruje takie zachowania… zlikwidować Bandę darmozjadów

 28. Teraz tych dwóch bydlaków ze straży wiejskiej powinni też skopać , potem się dziwicie dla czego nie mają do was szacunku ? Jak można mieć szacunek do takich trolli we dwóch na jednego banda nierobów. Pan szanowny komendant powinien być zwolniony dyscyplinarnie bez odprawy! Skoro jest odpowiedzialny za swoich ludzi i toleruje takie zachowania… zlikwidować Bandę darmozjadów

 29. Teraz tych dwóch bydlaków ze straży wiejskiej powinni też skopać , potem się dziwicie dla czego nie mają do was szacunku ? Jak można mieć szacunek do takich trolli we dwóch na jednego banda nierobów. Pan szanowny komendant powinien być zwolniony dyscyplinarnie bez odprawy! Skoro jest odpowiedzialny za swoich ludzi i toleruje takie zachowania… zlikwidować Bandę darmozjadów

 30. Teraz tych dwóch bydlaków ze straży wiejskiej powinni też skopać , potem się dziwicie dla czego nie mają do was szacunku ? Jak można mieć szacunek do takich trolli we dwóch na jednego banda nierobów. Pan szanowny komendant powinien być zwolniony dyscyplinarnie bez odprawy! Skoro jest odpowiedzialny za swoich ludzi i toleruje takie zachowania… zlikwidować Bandę darmozjadów

 31. Teraz tych dwóch bydlaków ze straży wiejskiej powinni też skopać , potem się dziwicie dla czego nie mają do was szacunku ? Jak można mieć szacunek do takich trolli we dwóch na jednego banda nierobów. Pan szanowny komendant powinien być zwolniony dyscyplinarnie bez odprawy! Skoro jest odpowiedzialny za swoich ludzi i toleruje takie zachowania… zlikwidować Bandę darmozjadów

 32. Hitlerowski metody w naszym skurwiałym kraju już zaczeła władza stosować. nie ma to jak Polski Naród zamknąć i zagazować. Tych dwóch jebanych idiotów w mundurach powinno zostać osądzonych tak samo jak oddziały SS!

 33. Hitlerowski metody w naszym skurwiałym kraju już zaczeła władza stosować. nie ma to jak Polski Naród zamknąć i zagazować. Tych dwóch jebanych idiotów w mundurach powinno zostać osądzonych tak samo jak oddziały SS!

 34. Hitlerowski metody w naszym skurwiałym kraju już zaczeła władza stosować. nie ma to jak Polski Naród zamknąć i zagazować. Tych dwóch jebanych idiotów w mundurach powinno zostać osądzonych tak samo jak oddziały SS!

 35. Hitlerowski metody w naszym skurwiałym kraju już zaczeła władza stosować. nie ma to jak Polski Naród zamknąć i zagazować. Tych dwóch jebanych idiotów w mundurach powinno zostać osądzonych tak samo jak oddziały SS!

 36. Hitlerowski metody w naszym skurwiałym kraju już zaczeła władza stosować. nie ma to jak Polski Naród zamknąć i zagazować. Tych dwóch jebanych idiotów w mundurach powinno zostać osądzonych tak samo jak oddziały SS!

 37. Hitlerowski metody w naszym skurwiałym kraju już zaczeła władza stosować. nie ma to jak Polski Naród zamknąć i zagazować. Tych dwóch jebanych idiotów w mundurach powinno zostać osądzonych tak samo jak oddziały SS!

 38. Hitlerowski metody w naszym skurwiałym kraju już zaczeła władza stosować. nie ma to jak Polski Naród zamknąć i zagazować. Tych dwóch jebanych idiotów w mundurach powinno zostać osądzonych tak samo jak oddziały SS!

 39. Hitlerowski metody w naszym skurwiałym kraju już zaczeła władza stosować. nie ma to jak Polski Naród zamknąć i zagazować. Tych dwóch jebanych idiotów w mundurach powinno zostać osądzonych tak samo jak oddziały SS!

 40. Hitlerowski metody w naszym skurwiałym kraju już zaczeła władza stosować. nie ma to jak Polski Naród zamknąć i zagazować. Tych dwóch jebanych idiotów w mundurach powinno zostać osądzonych tak samo jak oddziały SS!

 41. Kurwa aż mi się chce pojechać do tego miasta znaleźć tych skurwysynów wywieźć do lasu przywiązać nago do drzewa i psikac im tym Gazem i kwasem po kutasach a potem połamać ręce żeby nie mieli już nigdy ręki nie podnieśli na nikogo … Trzeba wyjść na ulice i przegonić ich niech kurwa stoją na Ochronie w Biedzie albo na kasie w Tesco… Pizdy które dostawały wpierdol w szkole bo były takimi frajerami że matka mu kiełbasę do szyji przywiązywała żeby chociaż pies się z nimi bawił .

 42. Kurwa aż mi się chce pojechać do tego miasta znaleźć tych skurwysynów wywieźć do lasu przywiązać nago do drzewa i psikac im tym Gazem i kwasem po kutasach a potem połamać ręce żeby nie mieli już nigdy ręki nie podnieśli na nikogo … Trzeba wyjść na ulice i przegonić ich niech kurwa stoją na Ochronie w Biedzie albo na kasie w Tesco… Pizdy które dostawały wpierdol w szkole bo były takimi frajerami że matka mu kiełbasę do szyji przywiązywała żeby chociaż pies się z nimi bawił .

 43. Kurwa aż mi się chce pojechać do tego miasta znaleźć tych skurwysynów wywieźć do lasu przywiązać nago do drzewa i psikac im tym Gazem i kwasem po kutasach a potem połamać ręce żeby nie mieli już nigdy ręki nie podnieśli na nikogo … Trzeba wyjść na ulice i przegonić ich niech kurwa stoją na Ochronie w Biedzie albo na kasie w Tesco… Pizdy które dostawały wpierdol w szkole bo były takimi frajerami że matka mu kiełbasę do szyji przywiązywała żeby chociaż pies się z nimi bawił .

 44. Kurwa aż mi się chce pojechać do tego miasta znaleźć tych skurwysynów wywieźć do lasu przywiązać nago do drzewa i psikac im tym Gazem i kwasem po kutasach a potem połamać ręce żeby nie mieli już nigdy ręki nie podnieśli na nikogo … Trzeba wyjść na ulice i przegonić ich niech kurwa stoją na Ochronie w Biedzie albo na kasie w Tesco… Pizdy które dostawały wpierdol w szkole bo były takimi frajerami że matka mu kiełbasę do szyji przywiązywała żeby chociaż pies się z nimi bawił .

 45. Kurwa aż mi się chce pojechać do tego miasta znaleźć tych skurwysynów wywieźć do lasu przywiązać nago do drzewa i psikac im tym Gazem i kwasem po kutasach a potem połamać ręce żeby nie mieli już nigdy ręki nie podnieśli na nikogo … Trzeba wyjść na ulice i przegonić ich niech kurwa stoją na Ochronie w Biedzie albo na kasie w Tesco… Pizdy które dostawały wpierdol w szkole bo były takimi frajerami że matka mu kiełbasę do szyji przywiązywała żeby chociaż pies się z nimi bawił .

 46. Kurwa aż mi się chce pojechać do tego miasta znaleźć tych skurwysynów wywieźć do lasu przywiązać nago do drzewa i psikac im tym Gazem i kwasem po kutasach a potem połamać ręce żeby nie mieli już nigdy ręki nie podnieśli na nikogo … Trzeba wyjść na ulice i przegonić ich niech kurwa stoją na Ochronie w Biedzie albo na kasie w Tesco… Pizdy które dostawały wpierdol w szkole bo były takimi frajerami że matka mu kiełbasę do szyji przywiązywała żeby chociaż pies się z nimi bawił .

 47. Zenon Bartoszuk Niestety trochę tak. Z przykrością zauważam, że np. często wiem lepiej, albo częściej krytykuję niż mam pomysły jak to zmienić na lepsze.
  Poza tym chciałabym abyś się zastanowił, ilu z Twoich znjomych uznałbyś za osoby uczciwe, że gdyby teraz mieli wejść w skład rządu to robiliby wszystko dla społeczeństwa, a ich osoba byłaby na drugim planie? Ja spośród wszystkich znajomych mam tylko jedną taką osobę.
  Załóżmy, że KNP wygra wybory i zaczną coś zmieniać. Pierwsza lepsza, mniejsza lub większa wpadka i będą lały się gromy z nieba, że przecież od dawna było wiadomo, że to nieudacznicy i że jak najszybciej trzeba zmienić partię.
  Polak potrafi tylko narzekać i krytykować, ale sam nie zrobi nic, by było lepiej. To my godzimy się na te wszystkie afery, które pokazują, że rządzący nami mają nas za gówno. Ale dalej funkcjonujemy tak samo, jedynie wypluwamy z siebie złość w internecie, co nie jest jakimkolwiek działaniem – to nic nie zmieni. Najlepiej pójść, zagłosować i mieć nadzieję, że będzie lepiej – tu rola przeciętnego Polaka się kończy. I fakt, ze smutkiem muszę stwierdzić, że ja do nich również należę.

 48. Justyna Kote ustawa o ochronie danych nie dotyczy funkcjonariuszy publicznych, nie zauważyłaś że przykładowo imiona i nazwiska zabitych żołnierzy są zawsze jawne? Wystarczyłoby, żeby któryś z obecnych zapytał o imiona i nazwiska, musieliby podać.

 49. Justyna Kote ustawa o ochronie danych nie dotyczy funkcjonariuszy publicznych, nie zauważyłaś że przykładowo imiona i nazwiska zabitych żołnierzy są zawsze jawne? Wystarczyłoby, żeby któryś z obecnych zapytał o imiona i nazwiska, musieliby podać.

 50. Justyna Kote ustawa o ochronie danych nie dotyczy funkcjonariuszy publicznych, nie zauważyłaś że przykładowo imiona i nazwiska zabitych żołnierzy są zawsze jawne? Wystarczyłoby, żeby któryś z obecnych zapytał o imiona i nazwiska, musieliby podać.

 51. Justyna Kote ustawa o ochronie danych nie dotyczy funkcjonariuszy publicznych, nie zauważyłaś że przykładowo imiona i nazwiska zabitych żołnierzy są zawsze jawne? Wystarczyłoby, żeby któryś z obecnych zapytał o imiona i nazwiska, musieliby podać.

 52. Justyna Kote ustawa o ochronie danych nie dotyczy funkcjonariuszy publicznych, nie zauważyłaś że przykładowo imiona i nazwiska zabitych żołnierzy są zawsze jawne? Wystarczyłoby, żeby któryś z obecnych zapytał o imiona i nazwiska, musieliby podać.

 53. Justyna Kote ustawa o ochronie danych nie dotyczy funkcjonariuszy publicznych, nie zauważyłaś że przykładowo imiona i nazwiska zabitych żołnierzy są zawsze jawne? Wystarczyłoby, żeby któryś z obecnych zapytał o imiona i nazwiska, musieliby podać.

 54. Justyna Kote ustawa o ochronie danych nie dotyczy funkcjonariuszy publicznych, nie zauważyłaś że przykładowo imiona i nazwiska zabitych żołnierzy są zawsze jawne? Wystarczyłoby, żeby któryś z obecnych zapytał o imiona i nazwiska, musieliby podać.

 55. Justyna Kote ustawa o ochronie danych nie dotyczy funkcjonariuszy publicznych, nie zauważyłaś że przykładowo imiona i nazwiska zabitych żołnierzy są zawsze jawne? Wystarczyłoby, żeby któryś z obecnych zapytał o imiona i nazwiska, musieliby podać.

 56. Justyna Kote ustawa o ochronie danych nie dotyczy funkcjonariuszy publicznych, nie zauważyłaś że przykładowo imiona i nazwiska zabitych żołnierzy są zawsze jawne? Wystarczyłoby, żeby któryś z obecnych zapytał o imiona i nazwiska, musieliby podać.

 57. Justyna Kote ustawa o ochronie danych nie dotyczy funkcjonariuszy publicznych, nie zauważyłaś że przykładowo imiona i nazwiska zabitych żołnierzy są zawsze jawne? Wystarczyłoby, żeby któryś z obecnych zapytał o te informacje, musieliby podać.

 58. Justyna Kote ustawa o ochronie danych nie dotyczy funkcjonariuszy publicznych, nie zauważyłaś że przykładowo imiona i nazwiska zabitych żołnierzy są zawsze jawne? Wystarczyłoby, żeby któryś z obecnych zapytał o te informacje, musieliby podać.

 59. Pamiętajmy, że każde zmiany wprowadza się zaczynając od siebie. To że jesteś świadoma tego jaka jesteś to już jest dużo, bo wiesz co zmieniać, inni nawet z tego sobie nie zdają sprawy i uważają się za wszystko wiedzących

 60. Pamiętajmy, że każde zmiany wprowadza się zaczynając od siebie. To że jesteś świadoma tego jaka jesteś to już jest dużo, bo wiesz co zmieniać, inni nawet z tego sobie nie zdają sprawy i uważają się za wszystko wiedzących

 61. Pamiętajmy, że każde zmiany wprowadza się zaczynając od siebie. To że jesteś świadoma tego jaka jesteś to już jest dużo, bo wiesz co zmieniać, inni nawet z tego sobie nie zdają sprawy i uważają się za wszystko wiedzących

 62. Pamiętajmy, że każde zmiany wprowadza się zaczynając od siebie. To że jesteś świadoma tego jaka jesteś to już jest dużo, bo wiesz co zmieniać, inni nawet z tego sobie nie zdają sprawy i uważają się za wszystko wiedzących

 63. Pamiętajmy, że każde zmiany wprowadza się zaczynając od siebie. To że jesteś świadoma tego jaka jesteś to już jest dużo, bo wiesz co zmieniać, inni nawet z tego sobie nie zdają sprawy i uważają się za wszystko wiedzących

 64. Pamiętajmy, że każde zmiany wprowadza się zaczynając od siebie. To że jesteś świadoma tego jaka jesteś to już jest dużo, bo wiesz co zmieniać, inni nawet z tego sobie nie zdają sprawy i uważają się za wszystko wiedzących

 65. Pamiętajmy, że każde zmiany wprowadza się zaczynając od siebie. To że jesteś świadoma tego jaka jesteś to już jest dużo, bo wiesz co zmieniać, inni nawet z tego sobie nie zdają sprawy i uważają się za wszystko wiedzących

 66. Pamiętajmy, że każde zmiany wprowadza się zaczynając od siebie. To że jesteś świadoma tego jaka jesteś to już jest dużo, bo wiesz co zmieniać, inni nawet z tego sobie nie zdają sprawy i uważają się za wszystko wiedzących

 67. Pamiętajmy, że każde zmiany wprowadza się zaczynając od siebie. To że jesteś świadoma tego jaka jesteś to już jest dużo, bo wiesz co zmieniać, inni nawet z tego sobie nie zdają sprawy i uważają się za wszystko wiedzących

 68. Pamiętajmy, że każde zmiany wprowadza się zaczynając od siebie. To że jesteś świadoma tego jaka jesteś to już jest dużo, bo wiesz co zmieniać, inni nawet z tego sobie nie zdają sprawy i uważają się za wszystko wiedzących

 69. Pamiętajmy, że każde zmiany wprowadza się zaczynając od siebie. To że jesteś świadoma tego jaka jesteś to już jest dużo, bo wiesz co zmieniać, inni nawet z tego sobie nie zdają sprawy i uważają się za wszystko wiedzących

 70. Pamiętajmy, że każde zmiany wprowadza się zaczynając od siebie. To że jesteś świadoma tego jaka jesteś to już jest dużo, bo wiesz co zmieniać, inni nawet z tego sobie nie zdają sprawy i uważają się za wszystko wiedzących

 71. Krystian Gierszak Ja tak nie uważam, zdawanie sobie z tego sprawy nic nie zmienia. Jestem świadoma, że jestem mało pożytecznym obywatelem. Sukcesem byłby proces zmiany, a nie sama chęć.

 72. Krystian Gierszak Ja tak nie uważam, zdawanie sobie z tego sprawy nic nie zmienia. Jestem świadoma, że jestem mało pożytecznym obywatelem. Sukcesem byłby proces zmiany, a nie sama chęć.

 73. Krystian Gierszak Ja tak nie uważam, zdawanie sobie z tego sprawy nic nie zmienia. Jestem świadoma, że jestem mało pożytecznym obywatelem. Sukcesem byłby proces zmiany, a nie sama chęć.

 74. Krystian Gierszak Ja tak nie uważam, zdawanie sobie z tego sprawy nic nie zmienia. Jestem świadoma, że jestem mało pożytecznym obywatelem. Sukcesem byłby proces zmiany, a nie sama chęć.

 75. Krystian Gierszak Ja tak nie uważam, zdawanie sobie z tego sprawy nic nie zmienia. Jestem świadoma, że jestem mało pożytecznym obywatelem. Sukcesem byłby proces zmiany, a nie sama chęć.

 76. Krystian Gierszak Ja tak nie uważam, zdawanie sobie z tego sprawy nic nie zmienia. Jestem świadoma, że jestem mało pożytecznym obywatelem. Sukcesem byłby proces zmiany, a nie sama chęć.

 77. Krystian Gierszak Ja tak nie uważam, zdawanie sobie z tego sprawy nic nie zmienia. Jestem świadoma, że jestem mało pożytecznym obywatelem. Sukcesem byłby proces zmiany, a nie sama chęć.

 78. Krystian Gierszak Ja tak nie uważam, zdawanie sobie z tego sprawy nic nie zmienia. Jestem świadoma, że jestem mało pożytecznym obywatelem. Sukcesem byłby proces zmiany, a nie sama chęć.

 79. Krystian Gierszak Ja tak nie uważam, zdawanie sobie z tego sprawy nic nie zmienia. Jestem świadoma, że jestem mało pożytecznym obywatelem. Sukcesem byłby proces zmiany, a nie sama chęć.

 80. Krystian Gierszak Ja tak nie uważam, zdawanie sobie z tego sprawy nic nie zmienia. Jestem świadoma, że jestem mało pożytecznym obywatelem. Sukcesem byłby proces zmiany, a nie sama chęć.

 81. zwykła napaść na obywatela, do tego bez większego powodu …, i taka ku…a utrzymuje się z naszych podatków …, wyjebać dyscyplinarnie na zbity ryj + odszkodowanie dla pokrzywdzonego …

 82. zwykła napaść na obywatela, do tego bez większego powodu …, i taka ku…a utrzymuje się z naszych podatków …, wyjebać dyscyplinarnie na zbity ryj + odszkodowanie dla pokrzywdzonego …

 83. zwykła napaść na obywatela, do tego bez większego powodu …, i taka ku…a utrzymuje się z naszych podatków …, wyjebać dyscyplinarnie na zbity ryj + odszkodowanie dla pokrzywdzonego …

 84. zwykła napaść na obywatela, do tego bez większego powodu …, i taka ku…a utrzymuje się z naszych podatków …, wyjebać dyscyplinarnie na zbity ryj + odszkodowanie dla pokrzywdzonego …

 85. zwykła napaść na obywatela, do tego bez większego powodu …, i taka ku…a utrzymuje się z naszych podatków …, wyjebać dyscyplinarnie na zbity ryj + odszkodowanie dla pokrzywdzonego …

 86. zwykła napaść na obywatela, do tego bez większego powodu …, i taka ku…a utrzymuje się z naszych podatków …, wyjebać dyscyplinarnie na zbity ryj + odszkodowanie dla pokrzywdzonego …

 87. zwykła napaść na obywatela, do tego bez większego powodu …, i taka ku…a utrzymuje się z naszych podatków …, wyjebać dyscyplinarnie na zbity ryj + odszkodowanie dla pokrzywdzonego …

 88. zwykła napaść na obywatela, do tego bez większego powodu …, i taka ku…a utrzymuje się z naszych podatków …, wyjebać dyscyplinarnie na zbity ryj + odszkodowanie dla pokrzywdzonego …

 89. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 90. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 91. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 92. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 93. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 94. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 95. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 96. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 97. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 98. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 99. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 100. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 101. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 102. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 103. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 104. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 105. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 106. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 107. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 108. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 109. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 110. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 111. zlikwidowac nie potrzebne jest to nam policja jest to na co straz wiejska co policja jak wojsko ochrony potrzebuje ja jak bym był na miejscu chłopaka dorwał bym w ciemnej ulicy tych strazaków i gnoji zagazował takie cwaniaczki są we dwóch to dorwac ich i tak samo potraktowac straznik miejski bez munduru jest zwykłym obywatelem wiec wyłapywac gnoji i katowac jak oni nas

 112. Komuna opadła ale tylko w teorii, a w rzeczywistości dalej ona jest. Powinni tym funkcjonariuszom zrobić to samo co oni zrobili temu chłopakowi. Na złom powinna trafić straż miejska która tylko szuka łatwego zarobku na mandatach. Domagałbym się udostępnienia wizerunku oraz danych tych funkcjonariuszy normalnie w prasie.

 113. gestapowskie metody ktorych uzywaja buraki ktorym dano troche wladzy pod szyldem strazy miejskiej kategorycznie powinno sie ukrucic, to SKANDAL zeby w dzisiejszych czasach, wolnej , "demokratycznej" Polsce takie rzeczy mialy miejsce. Nie nalezy tez zapominoc o ofierze tego zdarzenia, poszkodowanym chlopaku ktorym powinno sie nalezycie zajac , udzielic mu wsparcia i wszelkiej , niezbednej pomocy

 114. gestapowskie metody ktorych uzywaja buraki ktorym dano troche wladzy pod szyldem strazy miejskiej kategorycznie powinno sie ukrucic, to SKANDAL zeby w dzisiejszych czasach, wolnej , "demokratycznej" Polsce takie rzeczy mialy miejsce. Nie nalezy tez zapominoc o ofierze tego zdarzenia, poszkodowanym chlopaku ktorym powinno sie nalezycie zajac , udzielic mu wsparcia i wszelkiej , niezbednej pomocy

 115. gestapowskie metody ktorych uzywaja buraki ktorym dano troche wladzy pod szyldem strazy miejskiej kategorycznie powinno sie ukrucic, to SKANDAL zeby w dzisiejszych czasach, wolnej , "demokratycznej" Polsce takie rzeczy mialy miejsce. Nie nalezy tez zapominoc o ofierze tego zdarzenia, poszkodowanym chlopaku ktorym powinno sie nalezycie zajac , udzielic mu wsparcia i wszelkiej , niezbednej pomocy

 116. gestapowskie metody ktorych uzywaja buraki ktorym dano troche wladzy pod szyldem strazy miejskiej kategorycznie powinno sie ukrucic, to SKANDAL zeby w dzisiejszych czasach, wolnej , "demokratycznej" Polsce takie rzeczy mialy miejsce. Nie nalezy tez zapominoc o ofierze tego zdarzenia, poszkodowanym chlopaku ktorym powinno sie nalezycie zajac , udzielic mu wsparcia i wszelkiej , niezbednej pomocy

 117. gestapowskie metody ktorych uzywaja buraki ktorym dano troche wladzy pod szyldem strazy miejskiej kategorycznie powinno sie ukrucic, to SKANDAL zeby w dzisiejszych czasach, wolnej , "demokratycznej" Polsce takie rzeczy mialy miejsce. Nie nalezy tez zapominoc o ofierze tego zdarzenia, poszkodowanym chlopaku ktorym powinno sie nalezycie zajac , udzielic mu wsparcia i wszelkiej , niezbednej pomocy

 118. gestapowskie metody ktorych uzywaja buraki ktorym dano troche wladzy pod szyldem strazy miejskiej kategorycznie powinno sie ukrucic, to SKANDAL zeby w dzisiejszych czasach, wolnej , "demokratycznej" Polsce takie rzeczy mialy miejsce. Nie nalezy tez zapominoc o ofierze tego zdarzenia, poszkodowanym chlopaku ktorym powinno sie nalezycie zajac , udzielic mu wsparcia i wszelkiej , niezbednej pomocy

 119. gestapowskie metody ktorych uzywaja buraki ktorym dano troche wladzy pod szyldem strazy miejskiej kategorycznie powinno sie ukrucic, to SKANDAL zeby w dzisiejszych czasach, wolnej , "demokratycznej" Polsce takie rzeczy mialy miejsce. Nie nalezy tez zapominoc o ofierze tego zdarzenia, poszkodowanym chlopaku ktorym powinno sie nalezycie zajac , udzielic mu wsparcia i wszelkiej , niezbednej pomocy

 120. gestapowskie metody ktorych uzywaja buraki ktorym dano troche wladzy pod szyldem strazy miejskiej kategorycznie powinno sie ukrucic, to SKANDAL zeby w dzisiejszych czasach, wolnej , "demokratycznej" Polsce takie rzeczy mialy miejsce. Nie nalezy tez zapominoc o ofierze tego zdarzenia, poszkodowanym chlopaku ktorym powinno sie nalezycie zajac , udzielic mu wsparcia i wszelkiej , niezbednej pomocy

 121. gestapowskie metody ktorych uzywaja buraki ktorym dano troche wladzy pod szyldem strazy miejskiej kategorycznie powinno sie ukrucic, to SKANDAL zeby w dzisiejszych czasach, wolnej , "demokratycznej" Polsce takie rzeczy mialy miejsce. Nie nalezy tez zapominoc o ofierze tego zdarzenia, poszkodowanym chlopaku ktorym powinno sie nalezycie zajac , udzielic mu wsparcia i wszelkiej , niezbednej pomocy

 122. gestapowskie metody ktorych uzywaja buraki ktorym dano troche wladzy pod szyldem strazy miejskiej kategorycznie powinno sie ukrucic, to SKANDAL zeby w dzisiejszych czasach, wolnej , "demokratycznej" Polsce takie rzeczy mialy miejsce. Nie nalezy tez zapominoc o ofierze tego zdarzenia, poszkodowanym chlopaku ktorym powinno sie nalezycie zajac , udzielic mu wsparcia i wszelkiej , niezbednej pomocy

 123. gestapowskie metody ktorych uzywaja buraki ktorym dano troche wladzy pod szyldem strazy miejskiej kategorycznie powinno sie ukrucic, to SKANDAL zeby w dzisiejszych czasach, wolnej , "demokratycznej" Polsce takie rzeczy mialy miejsce. Nie nalezy tez zapominoc o ofierze tego zdarzenia, poszkodowanym chlopaku ktorym powinno sie nalezycie zajac , udzielic mu wsparcia i wszelkiej , niezbednej pomocy

 124. gestapowskie metody ktorych uzywaja buraki ktorym dano troche wladzy pod szyldem strazy miejskiej kategorycznie powinno sie ukrucic, to SKANDAL zeby w dzisiejszych czasach, wolnej , "demokratycznej" Polsce takie rzeczy mialy miejsce. Nie nalezy tez zapominoc o ofierze tego zdarzenia, poszkodowanym chlopaku ktorym powinno sie nalezycie zajac , udzielic mu wsparcia i wszelkiej , niezbednej pomocy

 125. gestapowskie metody ktorych uzywaja buraki ktorym dano troche wladzy pod szyldem strazy miejskiej kategorycznie powinno sie ukrucic, to SKANDAL zeby w dzisiejszych czasach, wolnej , "demokratycznej" Polsce takie rzeczy mialy miejsce. Nie nalezy tez zapominoc o ofierze tego zdarzenia, poszkodowanym chlopaku ktorym powinno sie nalezycie zajac , udzielic mu wsparcia i wszelkiej , niezbednej pomocy

 126. gestapowskie metody ktorych uzywaja buraki ktorym dano troche wladzy pod szyldem strazy miejskiej kategorycznie powinno sie ukrucic, to SKANDAL zeby w dzisiejszych czasach, wolnej , "demokratycznej" Polsce takie rzeczy mialy miejsce. Nie nalezy tez zapominoc o ofierze tego zdarzenia, poszkodowanym chlopaku ktorym powinno sie nalezycie zajac , udzielic mu wsparcia i wszelkiej , niezbednej pomocy

 127. gestapowskie metody ktorych uzywaja buraki ktorym dano troche wladzy pod szyldem strazy miejskiej kategorycznie powinno sie ukrucic, to SKANDAL zeby w dzisiejszych czasach, wolnej , "demokratycznej" Polsce takie rzeczy mialy miejsce. Nie nalezy tez zapominoc o ofierze tego zdarzenia, poszkodowanym chlopaku ktorym powinno sie nalezycie zajac , udzielic mu wsparcia i wszelkiej , niezbednej pomocy

 128. gestapowskie metody ktorych uzywaja buraki ktorym dano troche wladzy pod szyldem strazy miejskiej kategorycznie powinno sie ukrucic, to SKANDAL zeby w dzisiejszych czasach, wolnej , "demokratycznej" Polsce takie rzeczy mialy miejsce. Nie nalezy tez zapominoc o ofierze tego zdarzenia, poszkodowanym chlopaku ktorym powinno sie nalezycie zajac , udzielic mu wsparcia i wszelkiej , niezbednej pomocy

 129. gestapowskie metody ktorych uzywaja buraki ktorym dano troche wladzy pod szyldem strazy miejskiej kategorycznie powinno sie ukrucic, to SKANDAL zeby w dzisiejszych czasach, wolnej , "demokratycznej" Polsce takie rzeczy mialy miejsce. Nie nalezy tez zapominoc o ofierze tego zdarzenia, poszkodowanym chlopaku ktorym powinno sie nalezycie zajac , udzielic mu wsparcia i wszelkiej , niezbednej pomocy

 130. gestapowskie metody ktorych uzywaja buraki ktorym dano troche wladzy pod szyldem strazy miejskiej kategorycznie powinno sie ukrucic, to SKANDAL zeby w dzisiejszych czasach, wolnej , "demokratycznej" Polsce takie rzeczy mialy miejsce. Nie nalezy tez zapominoc o ofierze tego zdarzenia, poszkodowanym chlopaku ktorym powinno sie nalezycie zajac , udzielic mu wsparcia i wszelkiej , niezbednej pomocy

 131. banda niedowartościowanych, zakompleksionych półgłówków, którzy nie dostali się do policji i na niewinnych ludziach rozładowują swoją frustrację Ja sama spotkałam się z czymś podobnym, ale na szczęście nie doszło do żadnych rękoczynów. Chcieli mi wmówić coś, czego nie zrobiłam, mandatu nie przyjęłam i do tej pory nic z sądu nie przyszło ewidentnie chcieli kasę w łapę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ