UDOSTĘPNIJ

Diana Lebiediewa, wnuczka znanego rosyjskiego miliardera, zginęła w straszny sposób. 19-latka pędziła luksusowym samochodem wraz ze swoim 24-letnim kolegą, co zakończyło się tragicznie. Młodzi ludzie wypadli z mostu i utopili się w jeziorze. 

Do wypadku doszło w Szwajcarii, w której Diana mieszkała na co dzień. 19-latka była znana z tego, iż uwielbiała luksusowe, szybkie samochody. Niestety jej pasja spowodowała, iż straciła życie.

„Księżniczka Diana”, jak nazywały ją rosyjskie media, poruszała się ekskluzywnym BMW. Mknąc \po moście z potężną prędkością o godzinie czwartej nad ranem przebiła się przez ogrodzenie i wpadła do jeziora.

Na miejscu szybko pojawiła się policja i ekipa ratunkowa, ale młodzi ludzie zostali już znalezieni martwi. Poinformowano, że nie mieli szans na przeżycie.

Na 19-latkę już wcześniej zwracały uwagę rosyjskie media z racji tego, iż jej dziadek, Platon Lebiediew, był zamieszany w różne afery i został skazany na 13 lat więzienie za niepłacenie podatków, przywłaszczenie powierzonego mienia, fałszowanie dokumentów, przywłaszczenia ropy naftowej i wypranie uzyskanych w ten sposób pieniędzy.

wnuczka wnuczka1 wnuczka2 wnuczka3

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułHistoryczny sukces polskich skoczków narciarskich!
Następny artykułPrzedziwne zachowanie Petru w Sejmie. Nagle eksplodował radością (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również