UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia

Wzbudzający kontrowersje biznesmen, Zbigniew Stonoga ma coraz większe kłopoty. Za przebywającym aktualnie poza granicami Polski politykiem wysłano list gończy.

Zbigniew Stonoga, który co chwila wywołuje kontrowersje szeroko komentowane przez media, w ostatnim czasie opuścił Polskę, by w Monte Carlo spędzić „urlop”.

Wypoczynek jednak nie będzie należał do najprzyjemniejszych, ponieważ – jak samo poinformował na jednym z portali społecznościowych – wydano za nim list gończy.

 – Wydano list gończy za mną jak za zbrodniarzem. Zobaczcie jak ekspresowo postępują w mojej sprawie. Władza nie lubi i nie toleruje prawdy w przestrzeni publicznej. Dlaczego Sąd Okręgowy w Warszawie chce narazić mnie na utratę życia? Przecież mają dokumenty wyprodukowane na ich potrzeby przez komunistycznych lekarzy z medycyny sądowej przy oczki, z treści których wynika, że wykonanie wobec mnie tej stalinosko orzeczonej kary jest możliwe tylko z zachowanie warunków bezpieczeństwa medycznego których nie posiada AŚ W-wa Białołęka.Czy zatem te dziady z PiS-u chcą mnie zamordować? – napisał Stonoga publikując zdjęcia listu gończego na Facebooku.

fot.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg
fot. facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg
Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również