UDOSTĘPNIJ

Zbigniew Stonoga wywołał wczoraj mnóstwo szumu twierdząc, iż w nadchodzących wyborach prezydenckich poprze Andrzeja Dudę, ponieważ tylko on ma szansę z Bronisławem Komorowskim. Teraz deklaruje, że poprze Korwin-Mikkego.

Na facebookowym profilu Stonogi czytamy, że ten zdradzając, iż popiera Dudę „trollował”. Ruch ten kosztował go prawie 3 tysiące polubień na profilu oraz setki negatywnych komentarzy. Co ciekawe, na część z nich biznesmen odpowiadał dalej utwierdzając internautów w przekonaniu, że faktycznie popiera Andrzeja Dudę.

Teraz Stonoga zachęca do wspierania finansowo kampanii Janusza Korwin-Mikkego. Przekonuje, że kandydat na prezydenta potwierdzi to, że działają w porozumieniu.

Biznesmen dodaje, że ogłoszenie poparcia dla Dudy miało być początkiem happeningu, a kilka redakcji było na to przygotowanych. Temat wyciszyć miały nowe zapisy rozmów z samolotu prezydenckiego 10 kwietnia 2010 r.

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWielka Brytania: Emeryci mogą zarządzać swoimi składkami
Następny artykułUknuły spisek dla zabawy. On trafił za kraty za wymyślony gwałt
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również