UDOSTĘPNIJ

Biznesmen Zbigniew Stonoga, posłanka Anna Grodzka oraz Agata Nosal-Ikonowicz pikietowali razem w sprawie uwolnienia Piotra Ikonowicza z zakładu karnego. Materiał został opublikowany 6 października 2014 roku, aczkolwiek dopiero niedawno uzyskał popularność. Film należy do Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej Piotra Ikonowicza, który mocno angażuje się w obronę osób nielegalnie pozbawionych wolności.

Zbigniew Stonoga najpewniej nie darzy Anny Grodzkiej sympatią, bowiem napisał na Facebooku, że musiał stać obok tego „monstrum”, a na pikiecie był dla idei. Dodał, że szukał sposobu, by nie przywitać się z Grodzką, więc upuścił okulary. Podkreślił również, że pojawił się na pikicie, ponieważ wspiera każdego, kto został nielegalnie pozbawiony wolności.

Temat skomentowali Janusz Korwin-Mikke oraz Przemysław Wipler, co wywołało burzę wśród korwinistów rozgoryczonych faktem, że prawica znów się dzieli.

mikke123

fot. Youtube

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułBogate Wybrzeże szczęśliwych ludzi
Następny artykułStonoga do Korwin-Mikkego i Wiplera: „Mam was w dupie”, „To kure***wo”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również