UDOSTĘPNIJ

Biznesmen Zbigniew Stonoga, posłanka Anna Grodzka oraz Agata Nosal-Ikonowicz pikietowali razem w sprawie uwolnienia Piotra Ikonowicza z zakładu karnego. Materiał został opublikowany 6 października 2014 roku, aczkolwiek dopiero niedawno uzyskał popularność. Film należy do Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej Piotra Ikonowicza, który mocno angażuje się w obronę osób nielegalnie pozbawionych wolności.

Zbigniew Stonoga najpewniej nie darzy Anny Grodzkiej sympatią, bowiem napisał na Facebooku, że musiał stać obok tego „monstrum”, a na pikiecie był dla idei. Dodał, że szukał sposobu, by nie przywitać się z Grodzką, więc upuścił okulary. Podkreślił również, że pojawił się na pikicie, ponieważ wspiera każdego, kto został nielegalnie pozbawiony wolności.

Temat skomentowali Janusz Korwin-Mikke oraz Przemysław Wipler, co wywołało burzę wśród korwinistów rozgoryczonych faktem, że prawica znów się dzieli.

mikke123

fot. Youtube

7 KOMENTARZY

  1. Człowieka ocenia się po tym co zrobił dla innego człowieka. Piotr jest herosem dobroci i przyzwoitości, czego nie posiada większość osób piastujących funkcje publiczne. Walka z chamstwem, arogancją, bezczelnością, powszechną głupotą to obowiązek człowieka myślącego. Pan Panie Piotrze jest jednym z niewielu ludzi myślących, posiadających ludzie uczucia i przyzwoitość. Oby tak dalej! ? życzę Panu wytrwałości, zdrowia i spełnienia wszystkich postawionych sobie celów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ