UDOSTĘPNIJ

Janusz Korwin-Mikke i Przemysław Wipler są od kilkunastu godzin na wojennej ścieżce z biznesmenem Zbigniewem Stonogą, który ogłosił, że odchodzi z KNP, a jego nowa partia powstanie w ciągu dwóch dni. Stonoga ma za złe politykom KNP, że ci skrytykowali jego pojawienie się u boku Anny Grodzkiej na pikiecie zorganizowanej w celu wyrażenia wsparcia dla Piotra Ikonowicza.

Ponadto, Stonoga ma żal do Janusza Korwin-Mikkego. 2 dni przed czatem, w którym lider KNP oświadczył, że wie, iż Zbigniew Stonoga nie będzie kandydował na urząd Prezydenta RP, biznesmen miał spotkać się z nim oraz  z Przemysławem Wiplerem. Podczas spotkania miał poinformować polityków KNP, że będzie walczył o możliwość startu w wyborach w 2015 roku.

Gdy Stonoga zadzwonił do prezesa KNP, ten miał odpowiedzieć, że faktycznie tak powiedział, ale czat oglądało tylko 100 osób.

„Zastanówcie się kto tu działa na niekorzyść prawicy? Najpierw zaczyna Rachoń, później Janusz Korwin-Mikke, a na końcu poseł Wipler. Zastanówcie się przed tymi idiotycznymi, populistycznymi komentarzami, które mają ochronić kure*stwo polityczne, które niszczy prawicę. I to kure*stwo dziś objawiło się w zachowaniu Przemka Wiplera. Zastanówcie się, kto rozbija prawicę i jakie są motywy działania Pana Korwina i posła Wiplera. Mnie już wiele razy w tym kraju niesłusznie o coś posądzano, dziś jestem posądzany o to, że rozbijam prawicę, pierdo*ę to” – powiedział Stonoga.

 W pierwszym filmie Stonoga również kieruje swoje słowa do prezesa KNP i posła Wiplera:
„To jest kure*skie zachowanie, to jest podłe, antypolskie zachowanie. Mam Was w dupie.”

LINK do drugiego filmu nagranego przez Zbigniewa Stonogę

36 KOMENTARZY

 1. jestescie pojebani pajac to mikke dostał sie troche wyzej i juz pokazuje czego jest wart dostanie sie do koryta bedzie kradł jak inni i to jego pierdolenie co by zmienil itd to tylko pierdolenie moge sie załozyc ze poczuje kase i bedzie kradł jak reszta tych kurew na wiejskiej o ile juz nie rozkrada kraju

 2. jestescie pojebani pajac to mikke dostał sie troche wyzej i juz pokazuje czego jest wart dostanie sie do koryta bedzie kradł jak inni i to jego pierdolenie co by zmienil itd to tylko pierdolenie moge sie załozyc ze poczuje kase i bedzie kradł jak reszta tych kurew na wiejskiej o ile juz nie rozkrada kraju

 3. Ja nie rozumiem dlaczego mają pretensje do Stonogi o to, że poszedł na pikietę w SŁUSZNEJ sprawie! Bo Grodzka tam była? Miał sobie powiedzieć "O, jest Grodzka to ja rezygnuję", albo ją wygonić?? Wydaje mi się, że w takich sprawach ludzie powinni się łączyć i dążyć do tego, aby był o tym jak największy rozgłos – im więcej polityków różnych partii, tym lepiej! Piotr Ikonowicz robi niewyobrażalnie dużo dla obywateli tego kraju, a według KNP przecież są oni tacy ważni. Stąd moje pytanie: dlaczego Janusza i Przemka tam nie było razem ze Stonogą? Patrząc na to zachowanie wstyd mi, że do tej pory popierałam KNP, mojego głosu już nigdy nie dostaną.

 4. Janusz Korwin-Mikke jest milionerem od urodzenia, odziedziczył hajs po matce dlatego mógł się zajmować polityką nie patrząc na pieniądze bo zawsze je miał dlatego to że jest w polityce dla kasy jest z deczka nietrafione. Inna sprawa że nie czaje po jakiego grzyba oni się dzielą?!

 5. Tomasz Zacharczuk skoro tak to nie wiedzialem jak ma hajs to dobrze jezeli nie chodzi o hajs to o władze a Pan Stonoga widocznie im zagraza według mnie mikke z wiplerem cos kombinuja moze chodzi tu o duzy przekret albo jeszcze cos gorszego nie wazne jezeli nie bylo by nic na rzeczy to nie odpierdalali by takiej szopki. Pan Zbigniew Stonoga jest dla mnie wiarygodnym i uczciwym czlowiekiem ktory nie chce tylko dla siebie ale tez dla innych dla dobra calego kraju wiedza doskonale ze moze duzo i sie go obawiają wiec mysle ze ztad to wszystko

 6. Tomasz Zacharczuk skoro tak to nie wiedzialem jak ma hajs to dobrze jezeli nie chodzi o hajs to o władze a Pan Stonoga widocznie im zagraza według mnie mikke z wiplerem cos kombinuja moze chodzi tu o duzy przekret albo jeszcze cos gorszego nie wazne jezeli nie bylo by nic na rzeczy to nie odpierdalali by takiej szopki. Pan Zbigniew Stonoga jest dla mnie wiarygodnym i uczciwym czlowiekiem ktory nie chce tylko dla siebie ale tez dla innych dla dobra calego kraju wiedza doskonale ze moze duzo i sie go obawiają wiec mysle ze ztad to wszystko

 7. O ile jeszcze całkiem niedawno Stonoga wydawał mi się w porządku tak po tym z mojej strony stracił jakiekolwiek zaufanie. Żeby "prawicowiec" za jakiego się Stonoga uważa bronił socjalistę, komucha i lewaka, tfu. Co to to nie.

 8. Piotr Mierzwa Nie chcę tutaj burzyć dyskusji, ale upatrujesz w Korwinie i Wiplerze spisek, tymczasem PO z PSL pod nosem każdego z was, na oczach wszystkich, śmiejąc się w twarz właśnie udowodniło, że nie dość, że nas okradnie, zniewoli, to na dodatek nie pozwoli nam głosować ani protestować i wszystko w świetle prawa i w blasku mediów. Korwin zalazł im tak za skórę z powodu lustracji, którą zgłosił, a która miała kraj uwolnić od komunistycznego ścierwa. Nie udało mu się i niestety, nikt go w tym nie poparł. Mimo, że ma własne pieniądze, mimo, że szanuje kobiety bo jest dżentelmanem (a przecież mówi się odwrotnie?), mimo, że finansuje fundacje dla ludzi niepełnosprawnych! Poszukaj informacji na ten temat, a otworzysz oczy – nigdy dla obrony nie chwalił się żadną z tych rzeczy, a przecież to fakty.

 9. Dlatego, że "musimy się stanowczo odciąć od obecnej władzy". Trzeba się porządnie zabrać za przyczyny problemu i zmienić ustrój, a nie łatać skutki fatalnej sytuacji gospodarczej przez rozdawanie socjalu.

 10. primo: tytuł z dupy
  secundo: Pan Stonoga chce chyba jakiś rozpierdol zrobić, aniżeli zmienić ustrój na lepszy inaczej nie odchodziłby od pratii KNP zeby sobie kandydowac na prezydenta potem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ