UDOSTĘPNIJ

Zbigniew Stonoga jest na wojnie z Centralnym Biurem Śledczym. Mówi, że walczy z aparatem stalinowskim i nie ma zamiaru udać się do więzienia, co nakazał sąd. Postanowił, że opuści Polskę i rozpocznie proces niszczenia funkcjonariuszy CBŚ.

Policja nie zastała dziś Stonogi w domu. Rzeczniczka CBŚ poinformowała, że Stonoga nie ma statusu osoby poszukiwanej. To postępowanie dotyczy podejrzenia korupcji w Sądzie Okręgowym w Katowicach. Ponadto 31 sierpnia Stonoga powinien stawić się w zakładzie, by odbyć karę roku pozbawienia wolności za rzekome doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Chodzi o Lexusa sprzedanego w należącym do niego komisie. Stonoga twierdzi, że to polityczny wyrok.

Biznesmen zapowiedział, że wszystko odbędzie się zgodnie z prawem, ale funkcjonariusze zostaną skompromitowani na jego Facebooku.

– Już zbieram informacje, w których agencjach towarzyskich funkcjonujecie, będę to wszystko wiedział. A jak już będę to miał potwierdzone, to będę was sztuka po sztuce wyniszczał kompromitując was tu na tym profilu i wśród waszych przełożonych – mówił Stonoga.

– W tyle mojej głowy pozostaje Leszek Miller i SLD, które trzeba dorżnąć – dodał.

Stonoga o sprawie mówi około 10 minuty.

Posted by Zbigniew Stonoga on 15 sierpnia 2015

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPożegnanie Tęczy na Placu Zbawiciela, nowa akcja
Następny artykuł11-latka urodziła dziecko z gwałtu. Zabroniono aborcji
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również