UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia

Kontrowersyjny biznesman i były kandydat na urząd prezydenta RP, Zbigniew Stonoga, za pomocą mediów społecznościowych, wystosował rozpaczliwy apel do swoich zwolenników. Poprosił w nim o publiczny apel do Ministerstwa Sprawiedliwości.

27 czerwca opublikowano na oficjalnej stronie Zbigniewa Stonogi apel. Wpis dodała osoba upoważniona, gdyż sam Stonoga od jakiegoś czasu przebywa w zakładzie karnym.

– Potrzebuję Waszej pomocy. Grozi mi śmierć wywołana nieludzkim traktowaniem przez wymiar sprawiedliwości! Proszę Was o masowe kopiowanie poniższego tekstu i wysłanie go na maila Ministra Sprawiedliwości – czytamy na Facebooku.

Zbigniew Stonoga zawiadamia także o popełnieniu przestępstw przez sędziów Sądów Rejonowego, Okręgowego i Najwyższego. Oskarża także Rzecznika Praw Obywatelskich i w tych sprawach domaga się postępowania.

Wojna Stonogi z państwem i państwa ze Stonogą trwa już długo. Na niej opierał swoją kampanię wyborczą. Dopiero niedawno trafił natomiast do zakładu karnego, w którym, jak widać, także nie ma łatwego życia.

Zbigniew Stonoga napisał do Państwa.Cytuję:"Potrzebuję Waszej pomocy. Grozi mi śmierć wywołana nieludzkim…

Opublikowany przez Zbigniew Stonoga na 27 czerwca 2017

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również