UDOSTĘPNIJ

Biznesmen Zbigniew Stonoga poinformował właśnie, że nie będzie startował w wyborach parlamentarnych. Chce natomiast powalczyć o urząd Prezydenta RP.

Stonoga napisał na swoim Facebooku:

„Zgodnie z moimi zapowiedziami nie jestem zainteresowany startem w wyborach parlamentarnych.
Postanowiłem jednak kandydować na
Urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Rozpoczynam organizowanie mojego przyszłego sztabu.”

O biznesmenie zrobiło się ostatnio głośno po jego konflikcie z rzecznikiem policji Mariuszem Sokołowskim.

 

9 KOMENTARZY

  1. Ja bym wolał, żeby pan Zbigniew zamiast startować w wyborach, poparł kandydata bliskiego mu poglądami (w tym wypadku to JKM). Pan Stonoga ma duże poparcie społeczne i część głosów na pewno Korwinowi odbierze. Sam na wygranie ma szanse zerowe, a tylko osłabi kogoś kto ma je znacznie większe.

  2. No wlasnie wydaje mi sie ze wrecz przeciwnie – KNP wraz z JKM powinni wesprzec Stonoge, a JKM nie powinien startowac na prezydenta, bo i tak przegra, a do zmieniania Polski w imie idei KNP trzeba premiera, a nie prezydenta.

  3. Jak najbardziej ZA! Kogo wy chcecie wybrać? Kolejnego złodzieja?? Dajmy mu szansę, nikogo lepszego na to stanowisko nie ma. Promujmy pana Stonoge! Nie dajmy go obarczac mediom które będą mydlic oczy innym. To jedyny słuszny wybór żeby coś zmienić. Moim zdaniem gorzej na pewno być nie może. STONOGA NA PREZYDENTA!

  4. Idź i nie wracaj "Obalić System". Pierdolisz, jak statystyczny gniewny z internetu, który jest mocnym fanatykiem JKM. Twoje ambicje kończa się na zielonym, puszce piwa i paleniu szlugów! Takich jak Ty, nawet się nie czyta, bo gimbaza ma zakaz wstepu do internetu i ma sie uczyć!
    Dobranoc i życzę kartkówki (jak to po Waszemu sie mówi).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ