UDOSTĘPNIJ

Proszę wszystkich o uwagę! Czy oglądam właśnie kabaretowe show? Oho, nikt mi nie odpowiada. Czyli jednak. Siedzę przed komputerem i oglądam popisy polskich dziennikarek. asgsagasfggdsGDSGSDG – Przepraszam, właśnie uderzyłem głową o klawiaturę. Są jakieś granice, ludzie…

Teraz na poważnie. Ewa Stankiewicz, czyli dziennikarka „Gazety Polskiej Codziennie” i Telewizji Republika zdjęła właśnie poprzeczkę dla publicystów i położyła ją na ziemi. W ostatnim wpisie na blogu (LINK) powołuje się na tezy stawiane przez prowadzącego portalu Pyta.pl. W materiale na temat Marszu Niepodległości członek ekipy Jaok klęka przy stosie kostki brukowej i mówi:

„Miasto stołeczne Warszawa przygotowało specjalnie kostki brukowe dla demonstrantów na wypadek gdyby zabrakło im amunicji. To miło z ich strony, ale z drugiej strony daje to do myślenia po co władze miasta chcą żeby rzucano kostkami? Pewnie jakiś przekręt z firmą ubezpieczeniową, nie?”.

Człowiek o inteligencji 3/10 wyłapie sarkazm. Pyta.pl to ekipa robiąca sobie jaja i stawiająca absurdalne tezy. Sami napisali na swojej stronie, że „mijają się z prawdą”. Oczywiście nie omieszkali wyśmiać dziennikarki GPC na swoim Facebooku.

Jednakże, dla Pani Stankiewicz wystarczy ujęcie na stos kostki brukowej, by promować swoje tezy o policyjnej prowokacji. W końcu osoby z inteligencją od 1-2/10 dadzą się nabrać. A kto inny może regularnie czytać tego bloga? Szanuję Panią Stankiewicz za to, że dąży do obalenia Wielkiego Kłamstwa #10042010, jak każdego kto realizuje swoje marzenia, no ale są granice.

Co do Pani Młynarskiej. Ta akurat naraziła mi się wypowiedzią o Romanie Polańskim. Nie lubię gościa za pedofilski skandal, ale Młynarska jeszcze bardziej mnie wkurza. 50-latka ubrana w młodzieżowy fartuch irytującym tonem powiedziała :

„Dziadek bredzi, dziadek jest już stary, pewnie co innego miał na myśli…”. Wybaczcie, że nie podaję całego cytatu, ale zapomniałem i nie będę katował się ponownym odtwarzaniem tej wypowiedzi. Cała wypowiedź w tym filmie (Janusz Korwin Mikke vs Feministka z Irokezem).

W sieci pojawił się kolejny film z udziałem Młynarskiej. Znowu żenuje i znowu robi to w młodzieżowych pinglach. Zrobiła sobie „selfiaka”.

Czyli jednak ktoś przejął Tron Żenady po Kasi Cichopek.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSondażowe wyniki wyborów: Wygrywa PiS!
Następny artykułLis komentuje wybory: Było 7:0, jest 7:1
Maciej Sobieski
Naczelny poganiacz kmiotów z polskiej sceny politycznej, biesiadnik i artysta

Zobacz również