UDOSTĘPNIJ

W artykule autorstwa red. Wiadomości Pikio (bh) pod tytułem „Polacy zemścili się na dziewczynie Tunezyjczyka z Ełku” opublikowanym w dniu 3.01.2017 na stronie internetowej www.pikio.pl (pod adresem http://pikio.pl/polacy-zemscili-sie-na-dziewczynie-tunezyjczyka-z-elku/) nieumyślnie podano czytelnikom nieprawdziwe informacje wymagające sprostowania.

Nieprawdą jest informacja, „nieznani sprawcy zemścili się na partnerce imigranta z Tunezji – zabójcy młodego Polaka. Zdemolowane zostało jej mieszkanie oraz butik, którego była właścicielką”.

Właścicielką owego butiku jest Marta Mierzejewska, rodowita Polka, ełczanka mająca męża i dzieci, która wynajmuje ten lokal od ełckiego przedsiębiorcy. Również od ełckiego przedsiębiorcy wynajmowali mieszkania obcokrajowcy pracujący w Prince Kebab. Na tym kończy się związek właścicielki butiku z imigrantami.

Przepraszamy panią Martę Mierzejewską za zamieszczenie nieprawdziwych informacji na jej temat, na naszych stronach internetowych”.

Z wyrazami ubolewania, redakcja Pikio.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPo tej deklaracji generał wściekł się na Misiewicza. Słusznie?
Następny artykułAfera w UE. Wyciekła tajna umowa unijnych polityków. I to tylko dlatego, bo jedna ze stron jej nie dotrzymała
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również