UDOSTĘPNIJ
Manifestacja KOD-u, fot. wikimedia

Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przez Millward Brown dla „FAKTÓW”, ponad połowa Polaków uważa, że manifestacje organizowane przez Komitet Obrony Demokracji są niepotrzebne. Jak zawsze przypominamy, że do każdego badania opinii publicznej należy podchodzić z dystansem.

Według przeprowadzonego na zlecenie TVN i TVN24 badania wynika, że aż 51% Polaków uważa, iż manifestacje w obronie demokracji wymierzone przede wszystkim w obecny obóz władzy organizowane przez KOD są niepotrzebne.

Z kolei 44% Polaków uważa, że wspomniane demonstracje mają sens i powinny być nadal organizowane. Pozostali nie mają jeszcze wyrobionego zdania w tej sprawie.

Od początku objęcia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość, Komitet Obrony Demokracji organizuje demonstracje przeciwko łamaniu Konstytucji, zmianom w mediach publicznych oraz Trybunale Stanu. Podczas ostatniej serii manifestacji protestujący wyrazili m.in. swoją solidarność z Lechem Wałęsą.

ZOBACZ TAKŻE – KOD w Warszawie: My, „Naród!”

ZOBACZ TAKŻE – Mamy dane dotyczące frekwencji marszu KOD. Media manipulują w obie strony

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh, źródło: Millward Brown dla FAKTÓW TVN i TVN24 / se

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułShaded szuka biegłego prawnika. Chce zdelegalizować islam i Koran
Następny artykułKaczyński: Potrzebujemy dwóch kadencji na dobrą zmianę
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również