UDOSTĘPNIJ
fot. print screen imdb

Film Antoniego Krauzego, „Smoleńsk” trafił własnie do największej na świecie internetowej bazy filmów. Byłby to zapewne powód do zadowolenia zwolenników tez wysuwanych przez zespół Antoniego Macierewicza i PiS, gdyby nie to jaką dostał kategorię.

„Smoleńsk” Antoniego Krauzego wciąż wywołuje kontrowersje wśród nie tylko polityków i mediów, ale także wśród zwykłych obywateli. Podczas pokazów filmu doszło już do bijatyk i awantur, o których pisaliśmy m.in. tutaj.

Oliwy do ognia postanowił dolać jeden z największych portali filmowych na świecie Internet Movie Database , szerzej znany jako IMDb, który zamieścił film Krauzego na swojej liście.

I byłby to powód do zadowolenia – wszak informacja o „Smoleńsku” dotrze tym sposobem do znacznie większej ilości osób, nie tylko w Polsce – gdyby nie fakt, iż film Krauzego został skatalogowany jako produkcja… fantasy. A jak wiadomo to kategoria, w której filmy charakteryzują się tym, że pierwszorzędnym składnikiem ich fabuły są magiczne i inne nadprzyrodzone formy i motywy.

print screen imdb
print screen imdb

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :


bh, źródło: imdb

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykuł„Łi łisz ju plezynt dżurni”. Do sieci wyciekła komiczna instrukcja dla spikerów PKP (video)
Następny artykułZPO#52: Taborety z IKEI łapią za jądra i nie chcą puścić
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również