UDOSTĘPNIJ

Rosjanie przeprowadzający sekcję zwłok po katastrofie smoleńskiej mieli zbezcześcić ciało śp. Ryszarda Kaczorowskiego, ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie.  

Szokujące informacje podał nowy tygodnik „ABC”, na który powołują się obecnie inne media. To oni dotarli do zatrważających wieści, jakoby Rosjanie mieli zaszyć w ciele śp. Kaczorowskiego niedopałek papierosa. Tygodnik stawia tezę, że zrobiono to specjalnie, by „sprofanować zwłoki”.

„ABC” podaje wycinek protokołu z oględzin ciała ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie.

„W jamie opłucnowej po stronie lewej przy kręgosłupie ujawniono fragment papierosa z filtrem. Fragment ten otoczony jest białokremową bibułką ściśle otaczającą filtr i brązowe liście tytoniu, przy tym końcu bibułka ta wykazuje nieregularne przerwanie. Filtr jest barwy ciemnoszarej, bibułka go otaczająca jest przerwana na granicy filtra i części dalszej prawie na całym obwodzie. Na bibule nie stwierdzono żadnych oznaczeń. Fragment papierosa ma długość 3 cm, jego średnica około 0,8 cm. Fragment papierosa zabezpieczono do badań genetycznych i opisano jako ślad genetyczny nr 19”.

Tygodnik przekonuje, że nie ma możliwości, by papieros znalazł się w ciele śp. Kaczorowskiego przez przypadek.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSikorski emigruje. Znalazł pracę za granicą
Następny artykułCzy to będzie państwowy pogrzeb?
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również