UDOSTĘPNIJ
Fot. Max Pixel - Wikimedia Commons (Popperipopp)

Jak poinformowały krajowe media związane ze środowiskiem filmowym, rozpoczęły się właśnie zdjęcia do najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Reżyser zapowiedział, że rozliczy się w nim z „grzechami Kościoła”, co zelektryzowało polską opinię publiczną. Największą gwiazdą produkcji będzie bez wątpienia Janusz Gajos, którego fotografie w sutannie obiegły już internet.

Zdjęcia do filmu nazwanego roboczo „3” potrwają do 7 listopada. Wystąpi w nim wiele kultowych gwiazd, w tym Robert Więckiewicz, Arkadiusz Jakubik, Iza Kuna, czy też Jacek Braciak.

Scenariusz produkcji ma opowiadać o problemie pedofilii oraz molestowania wewnątrz Kościoła. Kontrowersyjna tematyka już teraz znacząco podzieliła opinię publiczną. Tysiące fanów polskiego kina czeka jednak na premierę, która bez wątpienia będzie jednym z najważniejszych artystycznych wydarzeń nadchodzących miesięcy.

– Nie ma ani w mediach, ani w klerze potrzeby oczyszczenia się. No i najważniejsze: są ofiary, nimi się trzeba zająć. To jest coś, co mnie uwiera, co mnie boli. I co pewnie znajdzie odbicie w moich kolejnych filmach. Bo nie ma u mnie na to zgody – opowiedział sam Smarzowski o swej nowej produkcji w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej”.

Najlepiej zarabiający aktorzy 2017 - rankingi zaskakują!


11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również