UDOSTĘPNIJ
fot. Wikimedia/ Zorro2212

Po tym jak Jerzy Owsiak zarekomendował Krystynie Pawłowicz seks, jako sposób na „rozluźnione plecy” i „poukładanie rzeczy w głowie”, w sieci zawrzało. Partia posłanki zapowiedziała już pozew. Teraz do sporu włącza się prorządowa dziennikarka i rozbija bank przekleństw.

Stanowisko w sprawie elektryzujących opinię publiczną słów Owsiaka zabrała Ewa Stankiewicz. Dziennikarka i filmowiec postanowiła stanąć w obronie Krystyny Pawłowicz. Twierdzi, że odpowiadając Owsiakowi, zniżyła się do jego poziomu. W praktyce jednak jej obelgi są bezprecedensowe. Takiego ataku na polskim Twitterze jeszcze nie było.

Odpowiem na poziomie takim, żeby zrozumiał: Owsiak seks z glutem ropy byłby przyjemniejszy niż dotykanie takiego obleśnego karła jak ty – napisała Ewa Stankiewicz.

Internauci przecierali oczy ze zdumienia, czytając wpis dziennikarki. Stankiewicz słynie z ostrego języka, ale budzącego takie kontrowersje wpisu nikt się nie spodziewał. Mało tego, dziennikarka nie poprzestała na jednym tweecie. Niebawem napisała kolejny, tłumacząc, dlaczego usunęła poprzedni.

Usuwam twitta z (Owsiakiem – przyp. red.) Możesz walczyć ze świnią w błocie – oboje się ubrudzicie – ale tylko świnia będzie szczęśliwa – napisała na Twitterze Stankiewicz.

Dziennikarce już wcześniej zdarzało się wyrażać kontrowersyjne opinie. Swego czasu żądała kary śmierci dla Donalda Tuska.

ZOBACZ TAKŻE

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również