UDOSTĘPNIJ
agnieszka chylińska

Wokalista zespołu Kombi Grzegorz Skawiński znany jest z rockandrollowego wizerunku. Jak się okazuje, jego image nie wziął się znikąd. Jak zdradza w książce biograficznej napisanej wspólnie z kolegą z zespołu Waldemarem Tkaczykiem, często zdarzało im się „odpinać wrotki” i przesadzać z imprezami. W szalonych balangach brała udział również Agnieszka Chylińska, wówczas wokalistka grupy O.N.A.

W książce „Królowie Życia” Skawiński i Tkaczyk szczegółowo opisują imprezy z udziałem Chylińskiej. Jak twierdzą muzycy, balangi, na których bawiło się O.N.A. były pełne narkotyków i alkoholu.

– Nieraz odpinaliśmy wrotki i była jazda bez trzymanki. O.N.A. była megarozrywkową ekipą, czyste szaleństwo. Zatrzymało się na koksie. I nic innego nie braliśmy, trawki też nie paliliśmy. No, może przydarzyło się LSD parę razy. I morze alkoholu, to na pewno! Głównie whisky, którą piliśmy ja i Waldek. Kraszewski nie bardzo lubił whisky, pił wódkę. A w pewnym momencie piło się wszystko. (…) Dziewczyna też łyskacza piła, nie odstawała specjalnie – relacjonuje Skawiński.

Muzycy dodają, że musieli pilnować Chylińskiej, by ta była w stanie wyjść na scenę i zaśpiewać. Autorzy wspomnień dodają również, że w czasie występów w O.N.A. wokalistka szczególnie upodobała sobie tematykę homoseksualizmu i jej poświęcała wiele tekstów.

– Koniec końców drobna cenzura poszła na te teksty… Tam nie chodziło o „ku…y”. To po prostu były bardzo mocne teksty. Jeden powstał na nowo. ’24 godziny po…’. Pamiętam, że w oryginale był to numer o jakiejś lesbijskiej randce i wszyscy przerazili się, że to jest przesada, że zbyt odważne. I Agnieszka przerobiła ten tekst na spotkanie z mężczyzną – opowiada w autobiografii gwiazdor.

Fani Chylińskiej są oburzeni i obwiniają Skawińskiego o próbę „odbudowania” swojej kariery na popularności swojej byłej koleżanki z zespołu, która notuje aktualnie o wiele większe sukcesy niż on.

Jak kiedyś nazywał się Solorz-Żak? Kto by na to wpadł! Znani Polacy, którzy zmienili nazwiska

Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułGigantyczna awaria Facebooka. Tym razem objęła cały świat
Następny artykułAmerykanie przeprowadzili ZAMACH na Kima!
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również