UDOSTĘPNIJ
fot. YouTube/Kultowe Rozmowy

Michał Witkowski jest pisarzem i felietonistą, ale ludzie bardziej kojarzą go jako celebrytę i skandalistę. Ostatnio głośno o jego nadwadze. Po dłuższej nieobecności w świetle fleszy zaszokował swoją tuszą. 

Znany literat długo nie pojawiał się na imprezach masowych ani nie pozował na popularnej ściance z logotypami sponsorów tychże przyjęć. Zainteresowanie mediów Witkowskim spadło na tyle, że wielbiciele plotek dawno o nim zapomnieli (wyjątkiem był moment, gdy pisarz paradował z kolczykiem w uchu w kształcie… penisa). Zdaje się, że gdy nie przykuwał uwagi fotoreporterów, zajął się jedzeniem.

Witkowski znienacka pojawił się na urodzinach magazynu „Party”. Przyszedł na nie ubrany w długie futro i niewyróżniające się czarne spodnie, buty i koszulkę. Na twarzy miał duże okulary przeciwsłoneczne z czerwoną oprawką. Co dziwne założył je, choć na zewnątrz było ciemno, a wewnątrz wszystko oświetlone było nierażącym światłem lamp.

Jednak nie to przykuło uwagę, tylko waga pisarza, która drastycznie wzrosła w ostatnim czasie. Według wielu Witkowski wygląda teraz bardzo niekorzystnie i „jest gruby jak prosiak”.

screenshot/pomponik.pl
screenshot/pomponik.pl

Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również