UDOSTĘPNIJ

Skandal w szpitalu. Położne, które z założenia mają się opiekować przychodzącymi dopiero na świat dziećmi, zachowywały się wobec nich niezwykle okrutnie i bezwzględnie.

Kiedy przyszłe matki w końcówce ciąży przyjeżdżają do szpitala, żeby urodzić, oczekują od personelu najlepszej opieki i tego, że położne profesjonalnie zajmą się ich pociechami, chociażby wtedy, kiedy mamy udają się do łazienki czy na badania.

Dowody skandalicznych zachowań same umieściły w Internecie

Pielęgniarki z Naval Hospital w Jacksonville zdecydowanie przekroczyły granice dobrego smaku. Nadużyły kredytu zaufania, które dostały z racji wykonywanych przez siebie obowiązków. Bezbronne noworodki traktowały jak kukły, którymi mogą sterować. Sprawa ujrzała światło dzienne, kiedy jedna z pielęgniarek opublikowała zdjęcie na swoim profilu społecznościowym. Fotografia przedstawia jej wyciągnięty środkowy palec. W tle znajduje się noworodek w łożeczku szpitalnym. Na zdjęciu zamieszczony jest napis: „oto, co właśnie myślę na temat tych małych szatanów”.

facebook

Położne przed sądem wojskowym

Pielęgniarki udostępniły również nagranie video, na którym jedna z nich trzyma noworodka w niebezpiecznej dla niego pozycji i wymachuje nim tak, by wyglądało, że tańczy w rytm skocznej piosenki. W tle nagrań słychać śmiechy kobiet i zdanie: „pójdziemy za to do piekła”.

Udostępnione dowody skandalicznych zachowań pielęgniarek widziały i przekazywały dalej miliony użytkowników. Ci w większości byli bardzo oburzeni haniebnym zachowaniem położnych. W końcu materiały dotarły również do samego szpitala, w którym pracują sadystki. Władze instytucji nie mogły pozostać obojętne i wydały oświadczenie.

Dotarły do nas film oraz zdjęcia zamieszczone online. To skandaliczne, niedopuszczalne, niewiarygodnie nieprofesjonalne zachowanie i nie będzie tolerowane. Ustaliliśmy już tożsamość osób winnych całego zajścia. Położne nie będą już pracować z pacjentami. Zajmie się nimi sąd wojskowy. Powiadomiliśmy też rodziców noworodków – napisali na swoim profilu na Facebooku.

Wygląda na to, że na szczęście położne szybko nie wrócą do pracy z dziećmi.

Każdy facet chciałby od niej dostać zastrzyk! Oto najseksowniejsza pielęgniarka świata


10 przepowiedni, które okazały się prawdą

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również