UDOSTĘPNIJ
fot. youtube

Jednym z głównych zadań policji jest dbanie o bezpieczeństwo m.in. na drogach i ewentualne karanie kierowców, którzy łamią przepisy drogowe. Czasem zdarza się jednak, że to policja łamie przepisy, często bezkarnie ponieważ nie ma kto im wypisać mandatu.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym wyraźnie widać jak na ulicach jednego z polskich miast policjanci kilkukrotnie rażąco łamią przepisy drogowe i zachowują się wręcz skandalicznie.

Najpierw duży policyjny radiowóz nie zwraca uwagi na inne pojazdy i spycha jeden z nich z głównej drogi na ścieżkę rowerową, po czym policjant siedzący na miejscu pasażera obdarowuje spychanego kierowcę złowrogim spojrzeniem.

Następnie policjanci wyprzedają w klasyczny sposób na przejściu dla pieszych, co bardzo często jest przyczyną potrącenia pieszych z uwagi na ograniczoną możliwość reakcji, gdy sprzed wyprzedzanego na przejściu samochodu wychodzi człowiek.

Pod filmem rozgorzała dyskusja nt. zasadności oskarżeń wobec funkcjonariuszy, jednak jak zapewnia autor nagrania – wykroczenia dokonane przez policjantów na filmie potwierdziła drogówka.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNapadli z bronią w ręku na McDonalda. W środku antyterroryści jedli frytki
Następny artykuł„Warszafka Po Stolicy” pokazuje kolejnych „chamów” na drodze (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również