UDOSTĘPNIJ

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii są w głębokim szoku. Wszystko z powodu zdjęć opublikowanych przez media, na których widać księcia Williama, który pijany tańczył i klepał kobiety w pupy podczas zabawy w szwajcarskim klubie nocnym. Następca tronu wybrał się tam sam, bez swojej rodziny. Jak się teraz okazuje, towarzystwa dotrzymywała mu jednak znana modelka. Media spekulują i sugerują, że mogło dojść do zbliżenia! 

Alkohol, czuły taniec z obcymi kobietami, pijackie okrzyki – to właśnie mogli zobaczyć turyści, którzy spotkali księcia Williama w jednym ze szwajcarskich klubów nocnych. Oprócz tego w internecie pojawiły się zdjęcia statecznego męża i ojca… flirtującego z australijską modelką, Sophie Taylor.

Cały kraj jest teraz w głębokim szoku. Już sam wyjazd Williama bez rodziny zadziwił opinię publiczną. Skoro jednak jego przygody wyszły na jaw, na pewno będzie musiał wydać oświadczenie w tej sprawie.

Inni członkowie rodziny królewskiej, w tym sama księżna Kate, nie wypowiedzieli się jeszcze na temat zachowania następcy tronu. Może oni, tak jak wszyscy Brytyjczycy, nie spodziewali się po pozornie spokojnym i ułożonym mężczyźnie takich wybryków.

Poniżej nagranie – jeśli się nie ładuje, wystarczy przeładować stronę.

 

Opublikowany przez Krzysztof Bury na 16 marca 2017

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również