UDOSTĘPNIJ
skandal w masterchef
fot. screenshot masterchef w tvn

Ogromny skandal w Masterchef! Było tak gorąco, że doszło do publicznego linczu w sieci. Widzowie show są wściekli na producentów, uczestników i jurorów, których tłumaczenia tylko pogarszają ich sytuację.

Finał Masterchef

Dokładnie o 20.00 10 grudnia odbędzie się finał kulinarnego show w TVN – „Masterchef„. W następną niedzielę poznamy zwycięzcę hitowego programu oglądanego przez miliony Polek i Polaków.

ZOBACZ TAKŻE – Łzy cisną się do oczu. Gessler o swoim NIEWYOBRAŻALNYM dramacie z przeszłości

Skandal w Masterchef przed finałem

Programem i jego widzami wstrząsnął jednak skandal. Wściekli fani kulinarnego show zalali twórców, uczestników oraz jurorów ogromną falą krytyki za to co wydarzyło się w jednym z ostatnich odcinków. Sprawa wywołała również burzliwą dyskusję dotyczącą ochrony praw zwierząt.

ZOBACZ TAKŻE – Afera na cały kraj! Ksiądz ujawnia szokujące szczegóły seksu Magdy Gessler

Gotowali zwierzęta na żywca

Wszystko przez to, że w jednym z odcinków uczestnicy musieli ugotować potrawy z krabów i homarów, które na żywca były wrzucane do wrzątku (tradycyjna metoda przyrządzania). Takie postępowanie ze zwierzętami oburzyło widzów programu, którzy natychmiast po emisji odcinka zaczęli zalewać wszystkich związanych z produkcją ogromną wyrzutami i oskarżeniami o znęcanie się  – doszło do prawdziwego linczu w sieci.

ZOBACZ TAKŻE – Gessler wywołała BURZĘ! „W zakonach za wibratory kobietom służą…”

– Czy może być coś bardziej okrutnego niż wrzucenie żywego zwierzęcia do wrzątku?! Nie będę już tego programu oglądać, a tłumaczenia Michaela o lepszych walorach smakowych takowego „przygotowania” ŻAŁOSNE i okrutne – oburzali się internauci.

– Kucharze powinni w humanitarny sposób „przygotowywać” produkty do spożycia, a nie na żywca wrzucać bezbronne zwierzęta do wrzątku wmawiając widzom, że tak jest dobrze. Nie jest to w porządku – pisała jedna z internautek.

 Tłumaczenia pogrążyły jurorów

Oliwy do ognia dolał jeden z jurorów – Michel Moran – który starał się przekonać widzów, że takie traktowanie zwierząt jest konieczne i nieuniknione, ponieważ gotowanie na żywca homarów „poprawia walory smakowe potrawy”. Po tych słowach widzowie Masterchefa dostali prawdziwej białej gorączki i zaczęli zapowiadać bojkot programu.

Dyskusja na temat praw zwierząt

Na co warto zwrócić jednak uwagę, to fakt, że przez wspomniany skandal odbyła się dyskusja na temat ochrony praw zwierząt w Polsce. Podniosły się głosy, że oczywiście można przygotowywać potrawy z homarów, ale musi być to przeprowadzane w humanitarny sposób tak, by zwierzęta nie cierpiały. To samo w odniesieniu do innych zwierząt hodowlanych – komentujący zgodnie stwierdzili, że wszystko musi odbywać się bezboleśnie.

Gwiazdy, które przeżyły rodzinną tragedię [ZOBACZ!]


Jakie korzenie ma Magda Gessler? Nie do wiary! Polskie gwiazdy, które mają obce pochodzenie

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również