UDOSTĘPNIJ

Do skandalu doszło w stolicy Polski. Na jednej z warszawskich ulic policyjny radiowóz zatrzymał się na czerwonym świetle. Na pasach znalazła się starsza kobieta, która nie zdążyła przejść na drugą stronę ulicy. Po zmianie świateł radiowóz ruszył i gwałtownie skręcił w stronę kobiety, najprawdopodobniej w celu jej przestraszenia i dania nauczki, że nie przechodzi się na pasach na czerwonym świetle.

Do zdarzenia doszło około 9:40, na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Żelaznej.

 

 

34 KOMENTARZY

 1. Na początku przed obejrzeniem filmu pomyślałem, że chce zajechać drogę samochodom, by pozwolić kobiecie przejść, być może była taka intencja. Po obejrzeniu ocena jest taka jak w tytule, wyglądało to tak jakby za kierownicą był młody gówniarz, który na pewno nie nadaje się na kierowcę samochodu, nie mówiąc o pracy w policji- to wykluczone.

 2. Tu już nie chodzi o punkty karne? Jakim cudem ten policjant/policjantka przeszła testy psychologiczne??? Nie ma znaczenia czy to była babcia, czy młoda siksa. Nie ma znaczenia czy weszła na czerwonym czy wiśniowym, zachowanie stróża prawa i osoby służącej obywatelom w jednym powinno być nacechowane troską. To co siedzi w mózgu kierowcy jest bliskie wynaturzeniu. To osoba, szkodliwa społecznie, powinna być wykluczona ze środowiska choćby dlatego by dać innym policjantom przykład, by nie gorszyć innych. Tak się zachowują bandyci i mordercy jak "frog" i ta osoba, która szalała pod wpływem narkotyków na molo w Spocie.

 3. Ewidentna głupota. Po 1 złamany przepis przez babcie a więc zamiast straszenia zatrzymanie i mandat. A skoro Policjanci z tego radiowozu zrobili inaczej trzeba było by wymierzyć im karę . Ale z uwagi ,że żyjemy w chorym kraju gdzie mundurowym w 99% przypadkach uchodzi wszystko pytam kto by miał im ta kare wymierzyć sąd? haha nie rozśmieszajcie mnie oni lubią karać za np kradzież batona Snikers ze sklepu monopolowego :D

 4. Żaden sąd, nie wiadomo szybciej sięga dna, czy policja czy nasze sądownictwo. Policjanci tracą wizerunek, niedługo dojdzie do tego, że będą się bali wyjść na ulicę. Dawniej mieli siłę i autorytet (wynikający ze strachu- fakt), teraz tyko człowiek się wzbrania przed pociągnięciem z bańki, bo za szmaciarza nikt nie będzie chciał sobie życiorysu psuć. Myślę, że w niedługim czasie będziemy mieli w dupie co nam napiszą w kartotece.

 5. Żaden sąd, nie wiadomo szybciej sięga dna, czy policja czy nasze sądownictwo. Policjanci tracą wizerunek, niedługo dojdzie do tego, że będą się bali wyjść na ulicę. Dawniej mieli siłę i autorytet (wynikający ze strachu- fakt), teraz tyko człowiek się wzbrania przed pociągnięciem z bańki, bo za szmaciarza nikt nie będzie chciał sobie życiorysu psuć. Myślę, że w niedługim czasie będziemy mieli w dupie co nam napiszą w kartotece.

 6. Frog tak się składa nie był ani pijany , ani po narkotykach on bardziej pokazywał słabość systemu Policji w Polsce. Ale to inna sprawa z molo wiadomo nie dośc ,że chory psychicznie to po narkotykach. Ten przykład to raczej pokaz tego,że do Polskiej policji mogą być werbowane osoby z tzw ulicy.

 7. Co za głupie tłumaczenie zachowania policjantki. Chciała dać nauczkę… Czy ktoś w tej chorej Polsce jeszcze myśli?
  W cywilizowanym świecie pierwszeństwo ma pieszy, tylko w Polsce daje się nauczkę, jak nie przejdziesz na zielonym świetle.
  Chory system czy chore społeczeństwo!

 8. Co za głupie tłumaczenie zachowania policjantki. Chciała dać nauczkę… Czy ktoś w tej chorej Polsce jeszcze myśli?
  W cywilizowanym świecie pierwszeństwo ma pieszy, tylko w Polsce daje się nauczkę, jak nie przejdziesz na zielonym świetle.
  Chory system czy chore społeczeństwo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ