UDOSTĘPNIJ
fot. Wikimedia Commons/Bieniecki Piotr

Śmierć Zbigniewa Wodeckiego zaskoczyła wszystkich. Był w trakcie przygotowywania jubileuszowej trasy koncertowej. Nikt nie spodziewał się jego nagłego odejścia. Muzyk zmarł w maju tego roku.

W czasie koncertów szykowanej trasy jubileuszowej Wodecki miał występować w duetach z innymi muzykami. Wśród nich była też jego wieloletnia przyjaciółka Zdzisława Sośnicka, z którą wykonywał jeden ze swych największych przebojów „Z tobą chcę oglądać świat”.

Po śmierci artysty jego menedżer podjął decyzję, że organizowana wcześniej trasa jednak się odbędzie. Zmienił tylko tytuł z „Mój jubileusz” na „Twój jubileusz”. Teraz liczni muzycy chcą oddać cześć Zbigniewowi Wodeckiemu, występując w jego trasie koncertowej. Wśród zaproszonych gości można znaleźć takie sławy, jak Beata Rybotycka, Jacek Wójcicki, skrzypek Mariusz Patyra, Grupa MoCarta i Olga Bończyk.

Na tej liście zabrakło jednak właśnie Zdzisławy Sośnickiej. Artystka nie kryje zdumienia decyzją organizatorów. Przyznaje też, że jest jej z tego powodu niezwykle żal. Wśród gości nie ma wprawdzie też innej wokalistki, z którą Wodecki wielokrotnie występował – Ewy Demarczyk. Ta jednak, jak podkreśla Sośnicka, już dawno zakończyła karierę i nie zamierza wracać na scenę.

Organizatorzy koncertu unikają odpowiedzi na pytanie o zaproszenie dla Sośnickiej. Podkreślają, że skład artystów występujących w różnych miastach będzie się zmieniał ze względu na inne plany muzyków. Nie wyjaśniają jednak, dlaczego Zdzisława Sośnicka nie została zaproszona na trasę „Twój jubileusz”.

Najlepiej zarabiający aktorzy 2017 - rankingi zaskakują!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również