UDOSTĘPNIJ

Niemieckim Kościołem katolickim wstrząsnął skandal pedofilski, w który zamieszany jest brat emerytowanego papieża, Benedykta XVI. W jednym z kościelnych chórów, na przestrzeni lat molestowanych było ponad 231 młodych chłopców.

W chórze bawarskich chłopców przy katedrze w Regensburger na przestrzeni lat dochodziło do molestowań seksualnych, gwałtów i demoralizacji młodych chłopców przez katolickich duchownych. Tylko w latach 1953-1992 ofiarami zwyrodnialców stało się 231 chłopców.

Jak wynika z doniesień prawnika reprezentującego ofiary księży-pedofilów, młodzi chłopcy byli zmuszani do uczestnictwa w seksualnych orgiach, picia alkoholu i uprawiania seksu z duchownymi i między sobą, podczas gdy pozostali księża patrzyli na wszystko i onanizowali się.

Ponadto – jak przekonuje adwokat ofiar księży-pedofilów – brat emerytowanego papieża, Benedytka XVI, Georg Ratzinger, który kierował chórem do 1994 roku, wiedział o zachowaniach księży, którzy mu podlegali, tolerował to i ukrywał. Prawnik zapewnia, że na wszystkie oskarżenia ma dowody, które przedstawi przed sądem.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh, źródło: se

DAROWIZNA DLA PIKIO

Wszystkie treści na Pikio.pl są darmowe. Wspierając nas darowizną, wspierasz naszą pracę i pozwalasz na rozwój jedynego, pluralistycznego portalu bez linii redakcyjnej. Musimy wykonywać taką samą pracę, jak dziennikarze mediów papierowych, lecz czytelnicy nie muszą płacić za dostęp do naszych treści.

Darowizna

Wybierz metodę płatności Ładowanie...
Dane osobiste

Suma Darowizny 0.00zł