UDOSTĘPNIJ
Fot. Instagram/Natalia Siwiec

Natalia Siwiec jest jedną z najpiękniejszych polskich modelek, jednak ona także przeżywa dramaty związane z ogromnymi kompleksami. Nasiliły się bowiem szczególnie, kiedy na świat przyszła córeczka celebrytki, Mia. Chociaż zmiany ciała Siwiec są dla niej tragedią, internautów rozbawił sposób, w który je przeżywa.

Jak każda młoda matka, modelka zmaga się z utratą jędrności wytrenowanego wcześniej ciała, czy też pogorszeniem stanu cery. Zmiany te są naturalne, jednak dla celebrytki okazały się gigantycznym dramatem.

– Mam wiele wad, które chciałabym usunąć, ale boję się. Mam ogromny nos i chciałabym zrobić sobie operację. To już ingerencja w twarz. To nie są usta, które można rozpuścić, to już poważna operacja. Z moimi ustami jest tak, że już nie muszę ich powiększać. To się wchłania, ale nie wiem, dlaczego moje nie maleją. Najprawdopodobniej zrobiły mi się takie zrosty w środku, które sprawiają, że te usta cały czas wyglądają tak samo – pożaliła się mediom Siwiec.

Internauci zgodnie twierdzą jednak, że modelka wciąż wygląda świetnie. Nie rozumieją więc, dlaczego tak intensywnie przeżywa całkowicie naturalne zmiany, z którymi prawdopodobnie szybko się upora.

Fot. Instagram/Natalia Siwiec

Okrzyknęli ją najpiękniejszą matką świata! Ta dziewczyna rozpala wyobraźnię internautów

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również