UDOSTĘPNIJ

Sławni ludzie i politycy często korzystają z usług znachorów i magów, by wesprzeć się duchowo i zobaczyć co ich czeka w przyszłości. Jeden z nich, gdy zobaczył zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego, to się przeraził. 

Często posądza się różnych wysoko postawionych polityków o związki z czarną magią. Szczególnie w Rosji takie praktyki są częste i różni znachorzy sprawdzają, czy ktoś nie ma powiązań z mrocznymi mocami. Tym razem jeden z serbskich magów sprawdził 3 polityków z Polski; Donalda Tuska, Janusza Palikota i oczywiście Jarosława Kaczyńskiego.

Przemysław Kossakowski znany jest ze swoich mocnych i często kontrowersyjnych programów. Podejmuje w nich trudne tematy, o których w Polsce się głośno nie mówi. Dla telewizji TTV w programie „Szósty zmysł” spotkał się z serbskim znachorem Lwem Greszmanem, który w swoim kraju ma wielką popularność. Jak sam twierdzi, należy on do grona 2 tys. „białych magów”, którzy walczą z 8 tys. armią „czarnych magów” o przyszłość naszego świata. Serbskie media wręcz go kochają.

Tym razem Greszman miał swoje 5 minut w Polskiej telewizji. Kossakowski dał mu 3 zdjęcia do zobaczenia, aby wybadał aurę Donalda Tuska, Janusza Palikota i Jarosława Kaczyńskiego. Długo się byłym premierem nie zajmował, po prostu go nie zainteresował. O liderze Twojego Ruchu powiedział, że na pewno miał do czynienia z medycyną niekonwencjonalną. Z Jarosławem Kaczyńskim było zupełnie inaczej.

Sam znachor się przeraził

Prezes Prawa i Sprawiedliwości momentalnie zainteresował znachora. Dokładnie go obejrzał i od razu zauważył, że jest to ktoś ważny. Przyłożył rękę do zdjęcia i chciał zbadać aurę Kaczyńskiego jeszcze raz. Nagle, odsunął się od biurka i przerażony stwierdził, że ma on jakieś powiązania z „czarnymi magami”. Dodał również, że może to być ktoś z jego otoczenia, współpracownik albo ktoś z rodziny.

Niektórzy internauci są przerażeni tym, co zobaczyli. Twierdzą, że Kaczyński faktycznie może mieć powiązania z mrocznymi mocami albo ktoś z jego otoczenia np. któryś z ministrów. Greszman twierdzi, że rząd Rosji również korzysta z usług „czarnych magów”.

Dzień dobry TVN
Dzień dobry TVN

Źródło: natemat.pl

Co Kaczyński myślał o swoim bracie? Zaskakujące! 10 rzeczy, których wcześniej nie wiedziałeś o prezesie PiS


Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również