UDOSTĘPNIJ
Fot. Wikimedia Commons (Adrian Grycuk) - Max Pixel

Zmiany partii przez posłów w czasie trwającej kadencji zawsze wywołują ogromne kontrowersje. Najnowszy transfer, do którego właśnie oficjalnie doszło, zadziwił jednak obywateli jeszcze bardziej niż zazwyczaj. 

Kiedy Zbigniew Gryglas w zeszłym miesiącu oświadczył, że odchodzi z Nowoczesnej, polska scena polityczna zadrżała. Niewiele osób spodziewało się jednak, że tak szybko odnajdzie on nowe, całkowicie odmienne ideowo, ugrupowanie.

„Tutaj znajduję wszystko”

– Zawsze deklarowałem moje wolnościowe poglądy gospodarcze, także w Nowoczesnej mówiłem o tym szeroko, że istnieje potrzeba wzmocnienia gospodarczego Polski, wzmocnienia naszych małych i średnich przedsiębiorstw, by małe stawały się średnimi, a średnie – dużymi, a te duże wychodziły poza granice kraju. (…) Tutaj znajduję wszystko to, co mi w duszy gra – zarówno konserwatyzm światopoglądowy, jak i wolność gospodarczą; to jest dzisiaj dla mnie najbardziej odpowiednia formacja – stwierdził Gryglas w rozmowie z dziennikarzami, oświadczając, że… przechodzi do Porozumienia Jarosława Gowina.

– Mam taką propozycję, by włączyć się bardzo aktywnie w działalność jednego z zespołów – zespołu gospodarczego partii i to jest rola, której chciałbym się podjąć – dodał polityk.

Jak naprawdę bogaty jest Petru? 10 interesujących faktów z jego życia


Jakiej ksywki dorobił się Schetyna? Uśmiejesz się! Zabawne przydomki polityków

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również