UDOSTĘPNIJ
Fot. Instagram

Kultowy Arnold Schwarzenegger kończy dziś 70 lat. O jego karierze filmowej i politycznej słyszał chyba każdy. Większość fanów aktora nie wyobraża sobie jednak, jak piękna jest jego rodzina.

Hollywoodzki gwiazdor doczekał się czwórki dzieci z Marią Shriver, prezenterką telewizyjną. Najstarsze z nich, Katherine Eunice, ma dziś 28 lat. Po niej na świat przyszli Christina Maria Aurelia, Patrick Arnold oraz Christopher Sargent.

Każde z potomków aktora poszło całkowicie inną drogą życiową. Jego fani zachwycają się jednak szczególnie urodą dwóch córek, które od dzieciństwa obserwowała cała Ameryka.

Katherine jest pisarką, blogerką oraz dziennikarką. Ukończyła z sukcesami Uniwersytet Południowej Kalifornii, a teraz czynnie pracuje. Jej młodsza siostra, Christina, ma dziś 26 lat. Swoje studia odbyła na uniwersytecie w Georgetown. Udało jej się uzyskać dyplom w 2013 roku.

Chociaż urodą sióstr zachwycają się całe Stany Zjednoczone, w Polsce kojarzy je niewiele osób. Trzeba jednak przyznać, że są naprawdę piękne i zdecydowanie niepodobne do sławnego ojca.

Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również