UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com

Ta hucpa, która odbyła się w Sali Kolumnowej, czyli przekształcenie posiedzenia parlamentarnego klubu PiS po dodaniu dwóch posłów Kukiz’15 w zgromadzenie parlamentarne. Chcemy pokazać, że to fałsz i kłamstwo. To jest symbol pisowskiej polityki, na którą nigdy się nie zgodzimy.

Nie zgadzamy się na taką politykę w Sejmie, nie zgadzamy się na taką politykę w senacie i dzisiaj nasi koledzy będą dawać temu świadectwo. Nie będzie zgody na łamanie prawa, nie będzie zgody na zejście z pozycji państwa praworządnego, gdzie demokracja parlamentarna, gdzie szacunek do opozycji, gdzie gwarancje praw mniejszości parlamentarnej są święte.

Dzisiaj polityka PiS od tego odchodzi. Na to nie pozwolimy, będziemy gwarantem, będziemy dawać świadectwo takiej postawy.

Po tym, co się stało konieczna jest rezygnacja marszałka Marka Kuchcińskiego. To on politycznie odpowiada za ten kryzys. Nie zależało mi na komplikowaniu sytuacji. Musimy wspólnie podjąć decyzję pokazując, że sytuacja się zmienia. Coś złego się wydarzyło. Sprawa jest poważna, kryzys jest poważny. To nie posłowie opozycji doprowadzili do tego kryzysu, a marszałek Kuchcińsk. Nie akceptujemy też metod ministra Błaszczaka i tego siłowego tworzenia korytarza, żeby prezes Kaczyński mógł opuścić Sejm.

To wszystko jest nielegalne. To procedowanie nad tak zwanym budżetem jest nielegalne. Wszyscy, którzy biorą udział w tej zmowie muszą się liczyć z konsekwencjami prawnymi. 

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWojsko wyjdzie na polskie ulice. Jest wniosek MSWiA
Następny artykułWstyd. Internauci masowo robią sobie jaja ze śmierci Polaka. „Polecam, nawet tłum pieszych go nie zatrzyma”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również