UDOSTĘPNIJ

Helen Reece, brytyjska radykalna feministka, adwokatka i nauczyciel akademicki na Londol School of Economy (LSE), zwróciła się do minister ds. kobiet i równości Theresy May w sprawie złagodzenia przepisów, które zakazują adopcji dzieci przestępcom seksualnym, w tym pedofilom. Według Reece przepisy naruszają prawa człowieka. Minister zaleciła zmianę prawa. 

Adwokatka argumentuje swoje tezy między innymi tym, że recydywa wśród przestępców seksualnych należy do rzadkości, bowiem większość z nich po odbyciu wyroku nie stanowi już zagrożenia. Reece zaproponowała, by postulowana zmiana prawa przywróciła im możliwość adopcji oraz pracowania z dziećmi.

Według feministki prawo nieuczciwie traktuje przestępców seksualnych, bowiem wyróżnia ich spośród reszty kryminalistów. Zabiera im możliwość powrotu do społeczeństwa na równych warunkach po odbyciu kary, co ma być naruszeniem praw człowieka.

Jako przykład, Reece opisała przypadek starszego człowieka, który nie mógł adoptować własnych wnuków, bowiem został skazany za stosunek z 15-latką, gdy miał 29 lat. Feministka podkreśla, że ?lustracja? przy okazji przyjmowania do pracy z dziećmi jest ważna, aczkolwiek nie można wrzucać wszystkich pedofilów do jednego worka. Zakazy powinny być ustanawiane po zgromadzeniu materiału dowodowego, który jednoznacznie sugerowałby, że przestępca może być niebezpieczny po odbyciu kary.

źródło: telegraph.co.uk

39 KOMENTARZY

 1. Zacznijmy od tego, że jeśli małolata z premedytacją maluje i stylizuje się tak, żeby wyglądać starzej, to wina leży po jej stronie. Mowa tutaj o nasteczkach, które dają dupy, a później na "gwałt i pedofilię" szantażują za kasę. Nawet jeśli mają "niemoralnych klientów", to nic nie usprawiedliwia ich zbrodni.
  Nie popadajmy w amerykańską paranoję.

  Drugie, pedofilia autentyczna to takie przestępstwo, że nie wiem jakim cudem ci kretyni dają zwyrodnialcom prawa zamiast zamykać ich na dobre.

 2. ale czasem czytasz, co napisałeś? czyli zestawiasz głupią siksę, która nie wie, co robi – z dorosłym, w sile wieku, świadomym facetem? gratulacje. druga część wypowiedzi cacy, za wyjątkiem zamykania – powinni im pędzelki poucinać, albo głowy.

 3. Marcin Miziński – przyjmijmy scenariusz, że wbiła do klubu, umalowana "wiarygodnie" – nikt się jej nie będzie pytał w łóżku o dowód, bądźmy poważni – już prędzej ją zapytają przy wejściu albo przy barze. Dopiero jak "wpadnie" albo chce coś wyłudzić, to nagle taka "poszkodowana".
  Młodzież nie jest taka niewinna, niestety. Chciałbyś mieć córkę co tak postępuje? Wątpię, więc lepiej wyciągać konsekwencje wobec młodocianych cwaniaczków – obu płci, we wszystkich kwestiach. Nie można propagować takich wzorców poprzez bezkarność.
  Jak taka młoda chce dawać dupy i specjalnie się kamufluje, kłamie i wbija w miejsca, gdzie nie powinno jej być – to czyja to wina gdy dostanie to, czego w końcu chciała?

 4. Heteroseksualizm dużym zagrożeniem dzisiejszych czasów widać,że twoja inteligencja w podbrzuszu,ale ten sort ludzi jak ty, tak ma więc wyjaśniać nie mam zamiaru komuś o mentalności pedofila

 5. To świat zdurniał na punkcie słowa tolerancja która niszczy wszelkie logiczne oraz środowiskowe pojęcia istnienia i bytu,ta ideologia niszczy cały świat i droga jest jedna KONIEC ludzkości,bo do tego wszystko dąży i raczej już nikt nic nie poradzi bo rządami rządzą banki a bankami masoni.

 6. Nie koniec ludzkości tylko tego mafijnego systemu , ludzie sie w końcu obudza i będzie lepiej ale to musi minąć kilka pokoleń żeby zmadrzec a wtedy naród Polski odrzuci te syjonistyczne kity wciskane nam z kolorowymi, gender poprzez mas media

ZOSTAW ODPOWIEDŹ