UDOSTĘPNIJ

Saudyjski szejk Bandar al-Khaibari znany głównie ze swoich kontrowersyjnych teorii, na jednym z wykładów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich tym razem „obalił” heliocentryczną teorię budowy świata Mikołaja Kopernika. Filmik z wypowiedzią arabskiego „astronoma” robi furorę w sieci.

al-Khaibari zapytany przez jednego ze studentów o ruch planet oświadczył zgromadzonym, że Ziemia jest nieruchoma. Na potwierdzenie swojego twierdzenia wyjaśnił, że gdyby Ziemia się obracała to samoloty nie docierałyby do celu.

Inną ciekawą teorią arabskiego szejka jest teoria o fałszerstwie lądowania ludzi na Księżycu. Według al-Khaibariego ludzie nigdy nie wylądowali na srebrnym globie a wszystkie filmy uwieczniające to wydarzenie zostały spreparowane w jednym z Hollywoodzkich studiów filmowych.

– To jest Ziemia. Jeśli wylecimy samolotem z lotniska w Szardży i będziemy lecieć do Chin, nasz samolot zatrzyma się nieruchomo w powietrzu, według waszej teorii, Chiny będą się zbliżać do nas(…).

źródło: youtube

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDonald Tusk był rozpracowywany przez niemiecką bezpiekę
Następny artykułJanukowycz wraca do gry. Wysłał ludzi, będzie odbijał Ukrainę
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również