UDOSTĘPNIJ
fot. moroccoworldnews.com

Abdul Aziz, saudyjski Mufti (muzułmański teolog wydający oficjalne interpretacje ws. związanych z Islamem – przyp.red.) oświadczył, że „zjedzenie żony w Arabii Saudyjskiej jest zgodne z Islamem.

Muzułmański teolog dał tym samym saudyjskim mężczyznom przyzwolenie na kanibalizm. Jak zaznaczył duchowny jedzenie własnych żon może zajść tylko wtedy gdy saudyjski mężczyzna cierpi na „ogromny głód”, który nie może zostać zaspokojony przez normalne pożywienie, np. w przypadku klęski głodu.

Według Muftiego od żony należy natomiast oczekiwać, że dla dobra swojego męża poświęci się i przystanie na jego decyzję.

W odniesieniu do słów muftiego, władze Arabii Saudyjskiej zaprzeczają jakoby w ich kraju panowało przyzwolenie na kanibalizm w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek przypadku a wypowiedź duchownego uznały za sfabrykowaną.

bh,źródło: polishexpress.co.uk

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułStrona internetowa Palikota przekierowuje do definicji wulgaryzmu
Następny artykułJaceniuk oskarżony o korupcję. Afera w ukraińskim parlamencie
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również