UDOSTĘPNIJ
fot. publicdomainpictures.net / youtube

Sąd we włoskiej Padwie uznał, że alimenty można płacić w formie posiłków, a dokładnie w formie pizzy. Zaskakujący wyrok rozbudził żywą dyskusję na Półwyspie Apenińskim.

W wyniku rozprawy sądowej jaki wytoczyła swojemu byłemu mężowi jedna z Włoszek ws. niepłacenia alimentów na ich córkę, sąd w Padwie uznał, że mężczyzna wywiązuje się ze swoich zobowiązań finansowych, mimo że nie przesyła pieniędzy. Zamiast gotówki, mężczyzna co miesiąc wysyłał duże pizze.

Pozwany mężczyzna przekonywał, że nie stać go aktualnie na wysyłanie zasądzonych wcześniej pieniędzy, a że jest z zawodu pizzerem to postanowił wysyłać swojej córce duże pizze o równowartości 300 euro.

Z kolei kobieta twierdzi, że mimo, iż przesyłane pizze kosztowały ok. 300 euro to nie jest w stanie dzięki nim sfinansować odzieży dla dziecka i innych potrzebnych rzeczy.

Sąd jednak zalecił jej bycie wyrozumiałym dla swojego byłego męża, uniewinnił go od zarzutu niepłacenia alimentów i oddalił pozew.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: wp

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułJarosław Kuźniar odchodzi z TVN
Następny artykułUSA: Zabito goryla po wtargnięciu 4-latka na wybieg (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również