UDOSTĘPNIJ

?Ta osoba? jest wynurzeniem z szamba wyłowionym na powierzchnie przez postępackie media dla odwrócenia uwagi opinii publicznej i żyrowania nihilizmu. Tylko, że rozbijaniem społeczeństwa i głoszeniem antywartości zajmuje się wróg państwa ? sabotując uznane wartości i wyniszczając naród od środka. Polskojęzyczne media są wrogo nastawione do zdrowego państwa polskiego. Korwin-Mikke miał propozycje ?dyskusji? z ?tą osobą?, ale odmówił. Nie dziwi mnie to, któż chciałby się paprać w gównie? Takiej osoby polityk nie może traktować jako poważnego dyskutanta, należy ją marginalizować ? niech spływa skąd się wynurzyła, czyli do szamba, do tego podziemia dla wyuzdanych męskich prostytutek. Bo internauci już znaleźli w necie oferty tej jeszcze świecącej gwiazdki medialnej na stronie odloty.pl 200zł za godzinę z dziewczyną z penisem…

Według postępackich mediów prawo do rozporządzania własnością jest mniej warte niż przywileje dla zdemoralizowanej mniejszości. Podniósł się klangor medialny, że jakiś homofob nie chce wynająć mieszkania transwestycie i że to niby jest jakiś problem społeczny w ?ciemnogrodzie? zwanym Polską. Czymś normalnym jest, że każdy właściciel mieszkania może wynajmować je według własnego ?widzi mi się?. Bo to jego własność. Jeśli chciałbym wynająć u niego pokój, a on na mój widok powiedziałby ?panie, pan jesteś gruby jak świnia, ja wynajmuje tylko chudym? – nie obraziłbym się, powiedziałbym tylko ?okej, idę do konkurencji, powodzenia w biznesie? i tyle.

A w przypadku ?Sralalali? gość miał pewnie twarde powody, żeby nie wynajmować ?tej osobie?. (Piszę ?tej osobie? bo pisząc baba ? obraziłbym kobiety, chłop ? mężczyzn.) Mógł obawiać się, że jego mieszkanie ?przepoczwarzy? się w burdel, albo jakąś spelunę. Być może przypuszczał, że niemoralna postawa lokatora wystraszy mu potencjalną klientelę. Nawet gdyby orzekł, że jest katolem i nie wpuści pogan w swoje progi, to ma do tego prawo, bo ?wolnoć Tomku w swoim domku?, a to jego domek i jego selekcja lokatorów.

Media głównie epatowały homofobicznym wątkiem, a nie tym, że ?ta osoba? wielokrotnie ?popieściła? właściciela mieszkania po twarzy dłonią o średnicy kanału La Manche, zmuszała go do całowania po rękach i klękania. Jak Korwin-Mikke liznął symbolicznie jeden raz z plaskacza Boniego, za to że kłamał iż nie był agentem SB i oczerniał lustrującego go Mikkego, to w mediach podniósł się rwetes, że europoseł ulicznik pobił prominentnego polityka. Ot paradoks.

Główny nurt degrengolady nie piętnuje. Ostatnio odbył się Brudstock. Widziałem w internecie zdjęcia i filmiki. Narkomanów trzęsących się jak galareta. Podpitych seksoholików parzących się jak żaby w bajorze, którym nie przeszkadzał tłum gapiów. A propos bajora ? taplających się w błocku brudasów. Zdemolowane i zarzygane pociągi. Oczywiście nie ma co wsadzać wszystkich do jednego wora, rozumiem że ktoś lubi się dobrze bawić i pojechał posłuchać ulubionego zespołu muzycznego. Czy czegoś tam. Media jednak jakoś tak chętnie nie eksponowały opisanych przeze mnie bydlęcych zachowań. Gdzieś tylko podali lakoniczną informacje, że jakiś uczestnik Woodstocku zapił się na śmierć. I tyle.

Czy Artur Zawisza zachował się kongruentnie? Tak. Nie mógł pozwolić sobie na odrzucenie zaproszenia do programu, bo jest przedstawicielem środowiska absolutnie ignorowanego przez media. Polskojęzyczna czwarta władza zwalcza wszystko co propolskie, czy to jest KNP, RN czy jeszcze inne ruchy spoza sitwy okupującej Polskę. Już w pierwszym zdaniu udało się mu sprowokować ?tę osobę?, która dostała spazmów i obnażyła swoje prawdziwe oblicze. W Polskę poszła więc fama, że LGBT to knajackie środowisko. A przedstawiciel RN zrobił swoje i mógł opuścić program. Z góry wiadome było, że nie ma szans na merytoryczną rozmowę, a tym gestem tylko spopularyzował swój anturaż. Polska śmierdzi rzygowinami medialnymi.

17 KOMENTARZY

 1. Zdemolowane pociągi? Trzęsący się narkomani? Seksoholicy w błocie? Tak, tak, jasne… A źródło to oczywiscie "jakies filmiki i zdjęcia z internetu". To co sobie autor wyobraza to jego prywatna sprawa i niech się lepiej nie osmiesza publikujac tym podobne, badz co badz krzywdzace wymysly sugerujac, jakoby byly to fakty.

 2. Lubie czytac pana artykuly panie Dominiku.
  Podoba mi sie ta bezposredniosc ladnie ubrana slowami tworzacymi cale zdania :)
  Byle tak dalej…

 3. Brak mózgu Twym orężem! :)
  Przypuszczam też, że pisząc słowa o Woodstocku Twoja postać przypominała gibona w jego charakterystycznej pozycji.

 4. Walczysz z obłudą i populizmem? To pojedz człowieku na ten Woodstock. Daleko nie masz – nawet Cię oprowadzę. Przestań jednak pieprzyć takie głupoty, bo zachowujesz się jak leming z Wyborczej. Na równie rzetelnym poziomie, na podstawie filmów i zdjęć mogę oceniać walki w Donbasie, albo przewroty w jakimś Kongo. Nie ośmieszaj się "dziennikarzu".

  Pozdrawia kolega po fachu.

 5. Panie Dominiku, pomimo dzielącej nas przepaści światopoglądowej, lubiłem do niedawna Pańskie teksty. Ceniłem umiejętność żonglowania słowem i Pański styl, który sprawiał, że przyjemnie się Pana czytało. Ten tekst jednak, nie jako pierwszy jest naszpikowany wulgaryzmami i obraża wielu ludzi. "Masakrowanie" oponenta nie jest działaniem godnym kulturalnego człowieka na poziomie. Proszę nad tym się zastanowić

 6. Dominik Szczepanik Szanowny panie – na zalaczonym przez pana filmiku widac, jak ludzie tancza i skacza do muzyki w kaluzy – tak, nawet nie blocie. Takie same widoki byly np na tegorocznym Lollapalooza. Jesli ktos widzi w tym cos strasznego to to jego osobisty problem, skoro przeszkadza mu, jak inni sie bawia – pewnie kazdy tak robil w dziecinstwie, a niektorzy lubia do tego wracac – nic wielkiego.

  Pozostale linki jakims dziwnym trafem NIE DZIALAJA, a ostatni byl wrzucany przez RN, jako przyklad demolki, sugerujacy, ze po dojezdzajacych na PW jest wiecej szkod, niz po narodowcach…. Już widzę, jak osoby narzekające na taką sytuację (np narodowcy) sprzątają przedział po kilku/kilkunastu godzinach w przepelnionym pociagu, gdzie wiekszosc ludzi stoi, bo nie ma miejsca Jakos nie widac na zadnym z tych materialow ani zdemolowanego pociągu (opakowania i papierki to nie zniszczenie- narodowcy przeciez by to wyzbierali z usmiechem na ustach), ani trzęsących się narkomanó, czy seksoholików w błocie.

  A i przykre jest to, że upiera się pan, że na podstawie losowych filmików z internetu można napisać cokolwiek rzeczowego (że już o obiektywizmie nie wspomne) o festiwalu, gdzie na kilku (oficjalnie 3, ale są sceny dodatkowe i ASP) scenach występują przez 3 dni (a w zasadzie więcej, bo ASP dziala w wieczor przed) artysci wszelakiej maści, przewija się 750 tys. osób. To na logikę jest niedorzecze, a idzie pan w zaparte, pewnie nawet samemu nigdy nie widząc, jak odbywają się takie festiwale, zeby miec chociaz porownanie. To nie zadne dziennikarstwo, a śmieciowo-tabloidowa publicystyka najniższych lotów.

 7. Damn Sielanka Przykro mi, ale taplanie się w błocie niestety bardziej kojarzy mi się ze świniami w chlewie niż z jakąkolwiek kulturą. Dla pana to jest młodzieżowa zabawa. A Gollum na filmiku wygląda jak trzęsący się narkoman, który najchętniej by coś przykuł. Wygląda to obrzydliwie.

  Gdy wklejałem te linki ? wszystkie działały. Na tym z cda.pl przedstawiona była kolejna ?młodziezowa zabawa? jak to para się masturbuję nie krępując się tłumem gapiów. Nie wiem dlaczego serwis usunął to nagranie. Być może ze względu na treści nieodpowiednie.

  Zgadzam się z Panem w pełni, że środowisko Narodowców święte nie jest i robi czasem jakieś burdy, wyrywa drzewka itd. ale gdy marginalna grupa z ich środowiska dopuszcza się takich aktów, to w mediach cały Ruch przedstawiany jest jako faszyści. Natomiast Woodstock to nadal jest cool kulturalna młodzież.

  Strasznie się Pan uczepił tego jednego akapiciku w tekście. To tylko komentarz do marginalnego zjawiska, które mnie bulwersuje i tyle. To nie był żaden reportaż na temat Woodstocku. Gdybym owy pisał to na bank taki akapit by się znalazł, ale w otoczeniu wielu pochlebnych dla całego ferstiwalu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ