UDOSTĘPNIJ

Jak donosi „Rzeczpospolita”, Janusz Korwin-Mikke liczy na władzę absolutną. Jeśli nie uda mu się zmienić statutu partii, założy nową formację.

Gazeta przekonuje czytelników, że jeśli liderowi Kongresu Nowej Prawicy nie uda się wprowadzić zmian do statutu, będzie próbował stworzyć nową partię. W swoim otoczeniu ma już konsultować rejestrację nowej formacji.

„Rzeczpospolita” podaje, że Janusz Korwin-Mikke jeszcze na nic się nie zdecydował, lecz „padają luźne propozycje”.

„Czemu miałoby to służyć? Powodów jest kilka, ale wszystkie sprowadzają się do jednego. Korwin-Mikke, który publicznie opowiada się jako przeciwnik demokracji i deklaruje jako monarchista, swoją partię oddał we władanie innym” – pisze „Rzeczpospolita”

27 KOMENTARZY

 1. kurwa, gratuluje posiadania mózgu, wyzywajmy wszyscy Korwina, bo "Rzeczpospolita" sobie coś napisała. Wielki karny **** dla autora tekstu, za szukania taniej sensacji i dla komentarzy poniżej, za wiarę w takie rzeczy -,-

 2. Łukasz Kamil Maksymilian Michalski Po pierwsze ja sie nie piekle. Po drugie jak nie jest to osobista opinia, skoro to nie jest plagiat tylko: wstawianie, doklejenie wlasnego tekstu na poczatek i wstawienie cytatow z rzeczypospoiltej.Prowokacja, bo po co wstawiac cudzy tekst tutaj, ktory zostal poprostu stworzony dla prowokacji?

 3. Haha :D Widzę, że lemingi znowu sieja tania prowokację. Może jakieś argumenty, źródła ? Bo wydaje mi się, że Korwin już dawno by o tym coś wspomniał na facebooku, nie wspominając już o tym, że poseł Wipler zdementował ten artykuł zaraz po jego publikacji w Rzeczpospolitej. Gdybanina bez faktów i logicznych argumentów. Wybiórcza straciła wiarygodność wiec teraz nową tubą propagandową będzie Rzeczpospolita?

 4. Sądzę ,że ci co mieli w jakimś stopniu styczność z Panem Korwinem (sam niestety nie doświadczyłem ) nie przejmuje się durnymi wpisami na jego temat. Tyle co do tego artykułu mam do skomentowania.

 5. Damian Smug dla mnie proste… ciekawa informacja warta przekazania publicznosci nie poslugujacej sie massmediami. niech sami wlasne wnioski wyciagaja.
  jesli nie umia nie jest to dla nich portal. Dla mnie jest dlatego poszperalem i czekam na dalszy rozwoj wydarzen ;)

 6. Łukasz Kamil Maksymilian Michalski Racja, ale Pikio molgby trzymac jakis poziom. ja rozumiem ze pisza tu przedstawiciele lewej i prawej strony. No ale czy trzeba taki chlam, ktory poprostu nastawia na nienawisc? Jaki jest sens cytowania innej gazety w stopniu ok. 80%?

 7. Damian Smug za to cenie Pikio.pl ze wrzucaja rozne roznosci, przedstawiaja opinie od durni na lewo skrecajacych po durni skrajnie prawicowych. warto czytac wszystko by wyciagac wnioski a nie cenzurowac by slepo nastrajac w jedna strone bo to sie dzieje juz teraz…

 8. Łukasz Kamil Maksymilian Michalski No i po co Ci to wszystko? Z wyprzedzeniem Ci odpowiem: Chodzi mi o to ze nie potrzebnie odpisujesz – w sensie nic nie wnosisz do tematu. W sumie potwierdziiles moje slowa. <Zdziwinie>

 9. Łukasz Kamil Maksymilian Michalski No i po co Ci to wszystko? Z wyprzedzeniem Ci odpowiem: Chodzi mi o to ze nie potrzebnie odpisujesz – w sensie nic nie wnosisz do tematu. W sumie potwierdziiles moje slowa. <Zdziwinie>

 10. A może monarchia nie była by złym powrotem… fakt jest taki, że dopóki Polska była monarchią (bez elektów) – był to kraj mlekiem i miodem…. Aczkolwiek patrząc na to co już się działo gdy panowała jedna partia … wolę jednak demokrację bezpośrednią.

 11. Ludzie, czego wy się czepiacie? Jest wyraźnie napisane, że ten wpis dotyczy artykułu z innej "gazety", której nie czytam, ale tutaj mogę się przekonać co ona próbuje wciskać ludziom, wiadomość jest podana rzetelnie bez żadnych subiektywnych opinii, dlatego nie ma autora bo nie ma żadnych autorskich wypowiedzi, same informacje…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ