UDOSTĘPNIJ

Nie milkną echa po wypowiedziach działaczy PO związanych z prowadzeniem polityki w internecie. Członkowie PO po dostrzeżeniu potencjału drzemiącego w sieci chcą poprawić w niej swoje notowania. Problem polega jednak na tym, że z każda wypowiedzią pogrążają się coraz bardziej w oczach internautów.

Zaczęło się od tego, że europoseł Adam Szejnfeld na swoim profilu na facebooku zacytował list od wyborcy, z którego wynikało iż za krytykę PO w internecie odpowiadają „płatne skur*ysyny na zlecenie PiSu”. Wielu internautów poczuło się tym dotkniętych, albowiem krytykowali nie na zlecenie, a z osobistych przekonań pod wpływem wpadek Bronisława Komorowskiego czy jako wyrażenie niechęci do jakichś przejawów indolencji władzy.

Później wyszło na jaw, że wedle rozmówcy Marcina Pieńkowskiego, Ewa Kopacz miała w Jachrance stwierdzić iż PO zatrudniło 50 hejterów do krytykowania PiSu,a docelowo taką „pracę” wykonywać ma 100 osób. I znowu zaczęły się kpiny w internecie, że oto najpierw wytyka się „płatnych skur*ysynów” a potem zatrudnia się hejterów.

Teraz internauci śmieją się ze słów rzeczniczki rządu, która tłumacząc Ewę Kopacz, miała stwierdzić, że słowa premier Kopacz zostały źle zrozumiane i chodziło o to „aby po przeszkoleniach wszyscy członkowie Platformy byli aktywni i zachowywali się jak hejterzy”. Użytkownicy internetu dworują sobie z takich tłumaczeń sugerując, że pani rzecznik nie wie, iż hejter w internecie, to określenie osoby która wyraża prowokujące negatywne opinie pełne nienawiści.

Chcesz być na bieżąco? Polub Pikio.pl

ds, źródło: onet.pl, IAR

obrazek: youtube.com

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułBoże Ciało. Człowiek-motyl znowu w akcji
Następny artykułPijany Komorowski przejechał na pasach zakonnice w ciąży.
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również