UDOSTĘPNIJ

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas programu „Dziś wieczorem” w TVP INFO. Marcin Mastalerek rzecznik PiS w rozmowie z Piotrem Kraśko zarzucił TVP INFO faworyzowanie Bronisława Komorowskiego i w ramach protestu wyszedł ze studia.

Marcin Mastalerek stwierdził, że PiS zamierza złożyć skargę do KRRiT w związku z dawaniem urzędującemu prezydentowi znacznie więcej czasu antenowego, powiedział też że stacja powinna zmienić nazwę na Komorowski INFO, gdyż głowa państwa podczas weekendu występowała 6 razy na żywo a Andrzej Duda ani razu.

Zarzuty wobec TVP Info mieli również kandydaci na prezydenta RP Grzegorz Braun oraz Marian Kowalski. Ten pierwszy twierdził, że telewizja publiczna nazywa się tak „dla zmylenia przeciwnika, czyli narodu”, a ten drugi utrzymywał, że wywiad z nim jest żałosny, a dziennikarka Beata Tadla zupełnie nieprofesjonalna.

ds, źródło: TVP INFO

Obrazek: screen z TVP INFO

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułHuzar: Wybory to igrzyska dla motłochu, bez kandydatów wartych głosu
Następny artykułWładze odmówiły aborcji zgwałconej 10-latce
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również