UDOSTĘPNIJ

Ryszard Kalisz jest oburzony publikacją taśm i pozywa trzy pisma: „Do Rzeczy”, „Super Express” oraz „Fakt”.

Media te opublikowały treści nagrań z rozmowy Ryszarda Kalisza oraz Aleksandra Kwaśniewskiego w restauracji. Polityk uważa, że gazety naruszyły jego dobra osobiste publikując nagrania pochodzące z przestępstwa.

„Zostały totalnie naruszone moje dobra osobiste przez redakcje „Do Rzeczy”, „Super Expressu” i „Faktu”. Gazety te opublikowały pochodzące z przestępstwa nagrania, całkowicie prywatnego spotkania przyjaciół w niedzielny wieczór sprzed prawie dwóch lat”.

Poseł jest również wściekły na prokuraturę, służby i policję. Wytyka im nieporadność oraz pozwolenie na grę przedmiotami bezpośrednio pochodzącymi z przestępstwa.

„Jednocześnie jako obywatel i niezrzeszony opozycyjny poseł na Sejm RP nie mogę przyjąć do wiadomości nieporadności prokuratury, służb specjalnych i policji, które pozwoliły najpierw na wielomiesięczne tajne nagrywanie osób pełniących funkcje państwowe, a następnie nie są w stanie zapobiec dysfunkcjonalnej dla debaty publicznej grze przedmiotami bezpośrednio pochodzącymi z przestępstwa”.

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNowy sondaż. Trzy partie w Sejmie, rośnie PiS i PO, traci Kukiz
Następny artykułPartia Putina prezentuje hetero-flagę
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również