UDOSTĘPNIJ

KULISY POPIS

W piątek w Sejmie postanowiłem ujawnić nagranie które wstrząśnie polską sceną polityczną, a dotyczy kampanii prowadzonej przez Panią premier Ewę Kopacz oraz kandydatką PiS na premiera Beatę Szydło.

Sposób w jaki ujawniłem te informacje był wzorowany na prezentacji Jarosława Kaczyńskiego podczas której ujawnił plany kandydata na technicznego premiera Pana profesora Glińskiego.

Ujawnienie tego nagrania spowoduje ogromne przetasowania na polskiej scenie politycznej oraz zmiany w sztabach partii POPiS. Tak tak to jest jedna i ta sama partia, która postanowiła się podzielić na 2 obozy, aby przez całe pokolenia mogła sobie z Polski zrobić prywatny folwark i żeby nigdy wzajemnie te frakcje nie zrobiły sobie krzywdy (nie rozliczyły afer, przestępstw, korupcji).

Armand Ryfiński taśmy prawdy

Chcesz żyć w normalnym kraju? Dołącz!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNiemieckie media w Polsce. Lista
Następny artykułB. szef sztabu Kukiza: Paweł wybrał drogę partyjną z KNP i RN
Armand Ryfiński

Armand Ryfiński – Poseł VII kadencji Sejmu RP, przedsiębiorca, racjonalista, lewicowiec. Zwolennik obywatelskiego, przyjaznego, świeckiego, społecznego i nowoczesnego państwa.
Zwolennik pro-aktywnego podejścia do życia, zdrowego odżywiania, ekologii, egalitaryzmu społecznego i rozdziału państwa od Kościoła.
Przeciwnik biurokracji, stereotypów, guseł i zabobonów oraz nachalnego narzucania innym własnych poglądów.
Prywatnie przede wszystkim szczęśliwy Tata.

Zobacz również