UDOSTĘPNIJ

To głównie Stany Zjednoczone, Francja i Wielka Brytania (ingerujący od wieków w tych krajach) oraz Arabia Saudyjska, Kuwejt, Katar, Iran, Turcja czy Izrael powinni przyjmować uchodźców i imigrantów ze swojej części świata. To są bogate kraje bliskie kulturowo i geograficznie.

Patrząc na to co się dzieje myślę, że wszystko to jest ukartowane i ma na celu po prostu osłabienie Unii Europejskiej na czym zależy wielu mocarstwom w tym Stanom Zjednoczonym. Unia Europejska mogłaby się rozwijać, integrować i posiadać najpotężniejszą armię świata oraz najpotężniejszą gospodarkę. Jak widać komuś się to nie podoba i chce zrobić z Europy azjatycko-afrykański przytułek.

Chcesz przyjmować ludzi z Azji i Afryki – weź ich do siebie do domu. Holandia, Niemcy, Francja mają doświadczenia ze społecznościami z Azji i Afryki i są to najlepsze rekomendacje do tego, żeby tych ludzi nie przyjmować. Niestety w większości przypadków przybysze z Azji i Afryki zachowują się najdelikatniej mówiąc jak dzikusy i brudasy. Nie asymilują się, standardem jest, iż po 20 latach zamieszkiwania w Holandii nie potrafią powiedzieć jednego zdania po holendersku. Może nawet by mi to nie przeszkadzało, gdybym wielokrotnie nie widział jak się zachowują i jak traktują innych.

Pytanie brzmi, czy chcesz żeby nasze dzieci i wnuki za 20-40 lat żyły w Polsce, w której będą mniejszością i będą się czuli w najlepszym wypadku gośćmi, a gospodarzami będą dzikusy czy chcesz żyć w normalnej Polsce? Przyjęcie dzisiaj 10 czy 100 tysięcy imigrantów oznacza, że w ciągu paru miesięcy będzie ich 5-10 czy nawet 20 razy więcej. Tam są rodziny wielodzietne – ściągnięcie braci, sióstr, ojców, wujków i kuzynów będzie kolejnym szybkim krokiem. Kolejnym będą meczety i szkoły z nauką kolejnej religii za którą my będziemy płacić, kolejnym etapem będą konsekwencje obrazy uczuć religijnych, przejmowanie władzy w gminach, a później założą sobie dużą partię, wygrają wybory i ustanowią tu prawo Szariatu.

Czy nie dziwi Was, iż takie mocarstwa jak Stany Zjednoczone (Policjant Świata) nie kwapią się, aby zniszczyć szybko ISIS i zapobiec tej wędrówce ludów? Jak chcemy im pomóc to nakłońmy USA i członków UE żeby dostarczać im broń, aby mogli walczyć.Dla USA i NATO to mały problem zrobić porządek w dowolnym rejonie świata, więc pomóżmy tym ludziom odzyskać ich kraj – dajmy im broń i pomóżmy zniszczyć Państwo Islamskie. Europeizujmy Azję, a nie afrykanizujmy i nie islamizujmy Europy!

W Polsce kobieta rodzi średnio 1,3 dziecka, co kwalifikuje Polskę pod względem dzietności w trzeciej setce wszystkich krajów świata, a w Azji i Afryce współczynnik ten wynosi 6 lub więcej. Co oznacza, że liczba Polaków stale spada, a liczba imigrantów lawionowo będzie rosła. Wystarczy 20-40 lat, a nie poznamy naszej Ojczyzny.

STOP IMIGRANTOM

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMucha: Imigranci mogą nas wzbogacić kulturowo, przyjmijmy więcej
Następny artykułPolityk PiS zawieszony po kontrowersyjnym wpisie o PO
Armand Ryfiński

Armand Ryfiński – Poseł VII kadencji Sejmu RP, przedsiębiorca, racjonalista, lewicowiec. Zwolennik obywatelskiego, przyjaznego, świeckiego, społecznego i nowoczesnego państwa.
Zwolennik pro-aktywnego podejścia do życia, zdrowego odżywiania, ekologii, egalitaryzmu społecznego i rozdziału państwa od Kościoła.
Przeciwnik biurokracji, stereotypów, guseł i zabobonów oraz nachalnego narzucania innym własnych poglądów.
Prywatnie przede wszystkim szczęśliwy Tata.

Zobacz również