UDOSTĘPNIJ

Dzisiaj zamach terrorystyczny w Turcji, a w Polsce w zeszłą sobotę przyleciał do nas pierwszy samolot z uchodźcami z Syrii. Większość przybyłych to silni i zdrowi mężczyźni. Polakom natomiast przez całe lata komunizmu powtarzano i radzono z zachodu, żeby Polacy sami sobie wywalczyli wolność, tymczasem Ci co mogliby stawić czoła ISIS uciekają ze swojego kraju i zostawiają go terrorystom.

Syria pogrążona jest w chaosie związanym z ogłoszeniem na części terytorium tego kraju Państwa Islamskiego, a państwa, które od lat angażowały się i zarabiały krocie w tych krajach zrzucają teraz obowiązek pomocy na biedne i zadłużone kraje takie jak Polska. Nie mam nic do Syryjczyków, szczerze im współczuję, ale Polska sama jest biedna i jej obywatele w dużej mierze żyją w skrajnej nędzy, dopóki będzie masa ludzi bezdomnych i bez środków do życia nie powinniśmy przyjmować uchodźców. Czas na odrobinę egocentryzmu gospodarczego Polaków, a nie ciągłe robienie przysług USA czy bogaczom ze starej UE, którzy mieli kolonie i od wieków czerpali z tego ogromne zyski. Dość niewolnictwa w Polsce i polityki zastaw się, a postaw się. Wmanewrowali nas w wojnę w Iraku, w wojnę w Afganistanie, a teraz w uchodźców.

Nie wiem jak wy, ale ja chcę żyć w normalnym kraju, gdzie dba się o interes swoich obywateli – przede wszystkim.

Ciekaw jestem Waszego zdania i zapraszam do wzięcia udziału w sondzie na naszej stronie internetowej www.normalna.pl po lewej stronie ekranu, które brzmi:

Czy jesteś za tym, żeby sprowadzać do Polski imigrantów z Afryki? Czy może uważasz, że najpierw powinno się umożliwić powrót Polaków z Kresów Wschodnich?

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTragiczną śmiercią zmarła znana feministka. Spadło na nią drzewo
Następny artykułWęgrzy masowo wyrzucają imigrantów z miast… pod namioty
Armand Ryfiński

Armand Ryfiński – Poseł VII kadencji Sejmu RP, przedsiębiorca, racjonalista, lewicowiec. Zwolennik obywatelskiego, przyjaznego, świeckiego, społecznego i nowoczesnego państwa.
Zwolennik pro-aktywnego podejścia do życia, zdrowego odżywiania, ekologii, egalitaryzmu społecznego i rozdziału państwa od Kościoła.
Przeciwnik biurokracji, stereotypów, guseł i zabobonów oraz nachalnego narzucania innym własnych poglądów.
Prywatnie przede wszystkim szczęśliwy Tata.

Zobacz również