UDOSTĘPNIJ

Na JOWniętego Pawła Kukiza w tegorocznych wyborach prezydenckich zagłosowało prawie 3,1 mln osób (dokładnie: 3 099 079 osób), którzy dali się nabrać na rozwalanie systemu i brednie głoszone przez Pawła Kukiza pt. JOWy.

Spanikowany Bronisław Komorowski oszołomiony „sukcesem” Pawła Kukiza wywalił w błoto 100 mln złotych, żeby przypodobać się jego wyborcom. 

Tymczasem wystarczyło zaproponować następujące pytanie w referendum: Czy chcesz, żeby Polska przyjmowała bydło z Azji i Afryki?, aby frekwencja była 10 razy wyższa od tej we wczorajszym referendum i żeby politycy od lewa do prawa (de facto jeden czort) uświadomili sobie, że Polacy nie akceptują postaw przybywającej do Europy hołoty z Azji i Afryki.

Sprzedajni i marni politycy chcąc przypodobać się unijnym oportunistom i karierowiczom deklarują przyjmowanie dziesiątek, jeśli nie setek tysięcy bydła do Polski, gdy tymczasem w Polsce zwykli uczciwi i dobrze wychowani ludzie nie mogą znaleźć pracy. Świadomie używam słowa bydło, gdyż uważam, że to jest bydło i powinno być traktowane jak bydło – do takiej zdecydowanej postawy skłoniły mnie obserwacje bydła prowadzone osobiście na przestrzeni kilku lat oraz za pośrednictwem internetu.

Tym którzy uważają, że to nie jest bydło i chcą ich przyjmować do swoich domów i mieszkań dedykuję słowa bydlaka Shahid’a Mehdi’ego, islamskiego przywódcy religijnego w Kopenhadze, który w duńskiej telewizji stwierdził, iż kobiety, które nie przestrzegają zasad hidżabu (tj. nie noszą chust zasłaniających twarz, włosy i szyję) prowokują do gwałtów.

W Szwecji – od momentu oficjalnego otwarcia się przez tamtejsze władze dla bydła z Azji i Afryki – nieprzestrzeganie zasad hidżabu przez rodowite Szwedki spowodowało 15 krotny wzrost liczby gwałtów. 

Dania może stać się wkrótce pierwszym w UE krajem, w którym będzie obowiązywało prawo Szariatu, gdyż Duńska Partia Muzułmanów (DAMP) może uzyskać wynik wyborczy dający jej nawet połowę miejsc w duńskim parlamencie. Chcącym wybrać się do Danii kobietom proponuję przed wyjazdem sprawdzić czy wzięły chusty i upewnić się, czy demokratyczne wybrane władze Dani nie wprowadziły już nakazu noszenia chust zakrywających twarz w miejscach publicznych, żeby zapobiec rosnącej fali gwałtów.

Jeżeli politycy w Polsce nie pójdą śladami Węgier, to Warszawa wkrótce będzie wyglądała tak,

Warszawa za 10 lat

a logo ulubionej przez prezesa Kaczyńskiego sieci sklepów będzie wyglądało tak: 

BIEDRONKAZapraszam na mojego bloga: ryfinski.blog.pl

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKukiz zmienia zdanie. Teraz popiera przyjmowanie uchodźców
Następny artykułKobiety stanowią tylko 12% imigrantów przybywających do Europy
Armand Ryfiński

Armand Ryfiński – Poseł VII kadencji Sejmu RP, przedsiębiorca, racjonalista, lewicowiec. Zwolennik obywatelskiego, przyjaznego, świeckiego, społecznego i nowoczesnego państwa.
Zwolennik pro-aktywnego podejścia do życia, zdrowego odżywiania, ekologii, egalitaryzmu społecznego i rozdziału państwa od Kościoła.
Przeciwnik biurokracji, stereotypów, guseł i zabobonów oraz nachalnego narzucania innym własnych poglądów.
Prywatnie przede wszystkim szczęśliwy Tata.

Zobacz również