UDOSTĘPNIJ

Wszyscy kibice reprezentacji Polski w piłce nożnej pamiętają, jak wielkie wsparcie otrzymywała ona od Russella Crowe podczas Euro 2016. Wiele osób dziwiło się wtedy, skąd w aktorze wzięło się tyle miłości i szacunku wobec naszego kraju. Zagadka została jednak wkrótce rozwiązana.

Podczas niezwykle udanego dla drużyny Adama Nawałki turnieju, jeden z najbardziej znanych na świecie aktorów odnotowywał na Twitterze każde jej zwycięstwo i cieszył się nimi razem ze wszystkimi Polakami. W naszym kraju było to jednak niemałym zaskoczeniem.

Russell Crowe odwiedzał już Polskę przy okazji kręcenia różnych filmów, czy ich promocji. Nie to jednak sprawiło, że zakochał się w niej oraz żyjących tutaj ludziach. Niezwykłe przywiązanie do naszego kraju pojawiło się u niego dopiero wtedy, gdy… Polacy uratowali mu życie.

Aktor zdradził mediom, że kilka lat temu udał się ze swoim przyjacielem na kajakową wyprawę wzdłuż Long Island. Stracili wtedy poczucie czasu i orientację w terenie, przez co nie potrafili wrócić do brzegu, gdy zapadł już całkowity zmrok. Uratowało ich wtedy dwóch strażników polskiego pochodzenia, co Crowe uwiecznił nawet na wspólnej fotografii.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również