UDOSTĘPNIJ

Fanatyk z Państwa Islamskiego znany jako „Rudy z ISIS” skazał na śmierć starego więźnia, gdyż oskarżył go o bycie potężnym, mrocznym magikiem. 

Państwo Islamskie cofa swój region do głębokiego średniowiecza. Jeden z lokalnych przywódców, tak zwany „Rudy z ISIS”, rozkazał ściąć starego więźnia oskarżając go o bycie mrocznym, potężnym czarodziejem. Barbarzyńcy na rozkaz swojego lidera odcięli głowę niewinnemu człowiekowi.

Egzekucji dokonali bojownicy Khalid Bin Al-Walid Army, czyli odnogi Państwa Islamskiego, podają Terror Monitor i Daily Mail. Mężczyzna został zabity na rynku nieopodal Damaszku w Syrii.

Zawiązano mu oczy, a potem położono jego głowę na drewnianym pieńku. Wtedy dwaj islamscy fanatycy odcięli mu głowę. Dookoła skandował wściekły tłum barbarzyńców wśród których byli również młodzi chłopcy.

 

26 KOMENTARZY

 1. ISLAM= PISLAM :)
  W Polsce też do takich sytuacji zacznie dochodzić za sprawą Katyńskiego Jarka i Maciulewicza :)

 2. Ale bym prychnął podczas tej egzekucji jakby rudy wypowiedział słowo „mag”. Chyba nawet moja odcięta głowa by się jeszcze śmiała.

 3. Religia i wszystko jasne. U nas też był taki pan ksiądz, co to krzyczał że harry potter to potężny czarodziej i kręcił dzieckiem po podłodze. hehe

  • Można się ubawić rzecz jasna, ale spójrz na to co promuje się w kulturze i w mediach. Okultyzm jest serwowany poprzez zabawę, np. hariego płatnera :P hellółin, zombiaki itp. :D W taki zawoalowany sposób wkracza w nasze życie nowa religia która ma zastąpić wszystkie inne – New Age. Ludzie sa na to codziennie przygotowywani a co za tym idzie – sprytnie duraczeni.

   • Zwykły internetowy śmieszek, który we wszystkim widzi ciemnogród i fanatyczny katolicyzm tego nie zrozumie. Bo on jest właśnie produktem New Age

 4. Chrześcijanie plują się o barbarzyństwo w islamie, a zapomnieli już o polowaniach na czarownice. Poczytajcie trochę stary testament ze zrozumieniem, to dowiecie cię czym jest wasz bóg.
  Allah=Jahwe, Chrześcijaństwo=Islam.
  Szczęście, że chrześcijanie nie biorą już swojej religii na serio.

  • troll? czy głupek? a może jedno i drugie?
   Prawda jest taka, ze to głownie protestanci palili tkz czarownice, przy czym głównym powodem było przeważnie pomówienie jakiegoś protestanckiego zawistnego imbecyla, który chciał sie pozbyć konkurencji w biznesie, czy też najzwyczajniej w świecie, z złośliwości, z zawodu miłosnego itd.
   Z tego co mi wiadomo, KRK prowadził bardzo długie i szczegółowe procesy w sprawach oskarżeń o czary czy satanizm i przeważnie kończyły się one uniewinnieniem z powodu braku dowodów.

 5. Odłączam się od pikio.pl Stają po jednej stronie choć niewiadoma gdzie leży racja. Taka ich gowniana rzetelność dziennikarska. Już któryś raz się z tym tutaj spotykam dlatego więcej tej witryny nie odwiedzę. Mam nadzieję, że wielu tak postąpi bo jak inaczej wyłonić te naprawdę rzetelne media?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ